Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Výhody malování v zimě

1.1.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Malování domů a bytů v zimním období může mnohým lidem přijít nesmyslné. Obávají se, že bude nutno pokoje po   malování dlouho větrat, což v zimě není zrovna příjemné, že kvůli nízkým teplotám budou stěny pomalu schnout a hlavně časem začnou plesnivět. Já naopak malování v zimě doporučují, protože přináší řadu výhod.

První velkou výhodou malování v zimě je, že nátěr schne rychleji.  Suchý vzduch v kombinaci s vytápěnými místnostmi jsou pro malování ideální. Vyhřáté a teplé stěny zaručují lepší výsledek, než kdybychom malovali v chladných letních deštivých dnech. Někteří malíři navíc také připouští, že díky teplým stěnám se životnost nátěru prodlužuje.

Lidé často nechtějí malovat v zimě, protože si myslí, že by museli hodně topit a zároveň hodně větrat. Nejnovější barvy ale nijak nezapáchají ani nejsou nebezpečné, proto už není potřeba větrat moc dlouho.

Pokud byste se rozhodli malovat sami, určitě by byly zimní měsíce vhodnější. Není třeba tolik pracovat venku, jako v teplých dnech, takže je více volného času jak na malování, tak na pozdější úklid. Pokud ale vaše malování připomíná spíše díl z animovaného večerníčku A je to!, nebo si jen na práci radši najímáte profesionály, kteří zvládnou práci rychleji, lépe a  uklidí po sobě, určitě v zimě oceníte výrazně nižší cenu a možnost vymalování prakticky ihned.

Inspiraci pro malování a jak si i v zimě vykouzlit v pokoji letní atmosféru najdete na http://www.facebook.com/MaliriNateraciCZ.

Pro důchodce sleva na malování pokojů
 
 
 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies