Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

11. 05. 2017 | MALÍŘI NATĚRAČI CZ jsou mezi zákazníky nejoblíbenější firma v Moravskoslezském kraji

Malířská firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ byla zákazníky zvolena za nejoblíbenější firmu v oboru v Moravskoslezském kraji. Výsledky jsou prezentovány na základě průzkumu veřejného mínění z dubna 2017.

Pro 95 % z dotázaných respondentů je firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ nejznámější malířská firma v regionu, s důrazem na Ostravu a Havířov. Pro 54 % dotázaných jsou MALÍŘI NATĚRAČI CZ nejoblíbenější malířskou firmou.

Nejvíce přitom zákazníci u malířské firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ oceňují kalkulaci zakázky zdarma přímo u nich doma, úklid po malování zdarma, kvalitně odvedenou práci a také dají na dobré doporučení od svých známých. „Snažíme se zkrátka naši práci dělat poctivě. Zakázku naceníme ihned přímo u zákazníka a od hotové práce odjíždíme, až po sobě uklidíme a ujistíme se, že výmalba je v pořádku,“ říká majitel firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ Stanislav Kralovanský.

Na oblibě také získává služba „Bytový designer“. „Lidé už dnes nemalují slepě jen proto, že je potřeba vymalovat. Ale barvy pečlivě vybírají třeba i podle psychologie barev nebo volí různé ornamenty pro zkrášlení bydlení. S tím jim zdarma pomáháme,“ doplňuje Ondřej Maňásek, bytový designer z firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ.

MALÍŘI NATĚRAČI CZ malují domácnosti i komerční prostory už od roku 2000. Kromě toho realizují tapetování, broušení stěn, nástřiky bytových jader a další. V období od roku 2000 do 2017 firma provedla malířské práce v 9 784 soukromých bytech a 2 919 rodinných domech.

Malířská firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ byla zákazníky zvolena za nejoblíbenější firmu v oboru v Moravskoslezském kraji.

Vymalujeme byt, dům i kancelář i vám! Zavolejte nám zdarma na 800 226 226.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět

Změna preferencí cookies