Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Tipy pro malování

Peach Fuzz: Barva roku 2024 navozuje pohodu a klid

3. 1. 2024

Pro rok 2024 byla barva "Peach Fuzz" vyhlášena barvou roku, přinášející do světa designu, módy a interiérového dekoru svěží vítr. Tato barva, jejíž název se dá přeložit jako "broskvové chmýří", je jemným, sametovým a teplým odstínem, který evokuje pocity klidu, optimismu a neformální elegance.

Více


Zimní malování: Proměna interiéru se spoustou výhod

28. 11. 2023

Přemýšlíte o proměně vašeho domova nebo bytu, ale váháte s malováním v zimě? Malířská firma Malíři Natěrači CZ přichází s nabídkou, která vám možná změní pohled na zimní renovace. Malování v chladných měsících nabízí nejen estetické vylepšení, ale také praktické výhody, které by vám mohly přijít vhod.

Více


Jak vymalovat dětský pokoj: Barevné a kreativní nápady

17. 10. 2023

Vytvořit v dětském pokoji inspirativní a příjemné prostředí může být radostným úkolem. Správná volba barev, dekorací a výtvarných prvků může ovlivnit náladu dítěte a přispět k jeho kreativitě a pohodě. V tomto článku se budeme věnovat barvám vhodným pro dětské pokoje, inspirativním nápadům na výmalbu stěn a tipům na zajímavé a praktické dekorace.

Více


Univerzální elegance: malujeme interiér nabílo

20. 9. 2023

Bílá barva je nejen univerzální, ale i elegantní volbou pro vymalování interiéru. Tato klasická a nadčasová barva poskytuje řadu výhod, které přinášejí do domova svěžest, prostornost a klid. Když se rozhodnete pro bílou barvu jako dominující prvek v interiéru, otevíráte si dveře k mnoha designovým možnostem a výhodám.

Více


Božská kombinace zlatá & antracit v interéru

6. 6. 2023

Zlatá je bezesporu barva luxusu. Je honosná, krásná a ozdobná. Je mocným doplňkem a dekorací. Každý si tak doma může zařídit svůj vlastní palác. Zlatá barva právě dokonale ladí s černou a šedou. Nebo tou mezi tím, antracitovou. Jak a kde tuto působivou kombinaci barev využít?

Více


Jak zlepšit svůj život pomocí správných barev v interiéru podle Feng-Šuej

Každá barva má svoji energii, pozitivní, ale i negativní vlastnosti. Je to vibrace a my na ni různě ať už vědomě nebo podvědomě reagujeme. Barvy mohou léčit, cíleně navodit emoce nebo zvětšit prostor. Čínské Feng-Šuej klade na barvy v interiéru velký důraz. Potřebujete něco ve svém životě změnit? Zkuste to pomocí barev.

Více


Šedá v interiéru může i zářit

23. 11. 2022

Šedá barva se v posledních letech stává nejpopulárnější barvou v interiérovém designu. Možná se na první pohled zdá šedá jako obyčejná nebo ponurá, ale opak je pravdou. Tato barva dodá domácnosti šmrnc. Zvýrazní linie a detaily interiéru, působí čistě, moderně a luxusně.

Více


Sedm triků, jak neprodělat na malířské firmě

Vybrat dnes šikovného, a navíc spolehlivého řemeslníka je běh na dlouhou trať. Od známých slýcháme, jak naletěli podvodníkovi, nebo práce byly odfláknuté. Nejsou ani výjimkou případy, kdy si pracovník vezme zálohu na materiál, který pro vás už nenakoupí, anebo se už nikdy neukáže. Ale naštěstí jsou poctivé firmy, které svoji práci odvedou perfektně. Jak ji ale poznat? Držte se našich sedmi rad a na malířské firmě neproděláte.

Více


Na jakou práci se hodíte podle vaší oblíbené barvy?

12.07.2022

Každá barva vyzařuje jinou energii a působí na nás. Modrá uklidňuje, žlutá dodává energii a fialová inspiruje. Použitím různých barev v interiéru dokážeme navodit správnou atmosféru. Ale může to být i naopak. Díky barvám si můžete najít práci, která sedí přesně vám.

Více


6 tipů jak vymalovat podkroví od bytových designérů

Podkroví se může stát jedním z nejútulnějších míst v bytě nebo domě. Jaké jsou ale ty správné barvy a motivy, aby podkroví vypadalo hezky, prosvětleně nebo dokonce větší než ve skutečnosti je? Naši bytoví designeři vám prozradí 6 praktických tipů jak vymalovat a zkrášlit vaše podkroví.

Více


Inspirace na malování obývacího pokoje: Trendy v roce 2022

Obývací pokoj se může stát zážitkem. Rozhodně to už dnes není jen místnost, kam se chodíme dívat na televizi, ale naopak. Vylepšete si obývák podle posledních trendů a udělejte si z něj krásné a útulné místo.

Více


Jaké barvy si vybírají Češi při malování pokojů?

9. 3. 2022

Hledáte inspiraci na malování pokojů? Nebo vás zajímá, jak malují ostatní, jaké barvy volí Češi do obývacího pokoje nebo dětského pokojíčku? Vymalovali jsme už tisíce nemovitostí. Prohlédněte si na naše aktuální tipy.

Více


Hra světla a barev přímo v obýváku? To umí výmalba s efektem rosy

13. 1. 2022

Krásná, třpytivá, rozjasňující nebo elegantní. Přesně taková je stěna vymalovaná barvou s efektem rosy. Tato dekorativní výmalba se velmi rychle stává oblíbenou v jakémkoliv interiéru. A co je na ní nejlepší? Rozhodně se jen tak neokouká, protože z každého úhlu nebo při různém osvětlení se bude zdát jiná.

Více


Jak malují své byty generace X a Y

6. 7.2021 

Když se řekne budeme malovat, někdo se možná otřepe a představí si spoustu starostí a jiný se naopak těší na velkou událost. Někdo si pod malířem představí chlápka špinavého od barvy a někdo váženého pana Mistra. Jak malují své byty naprosto odlišné generace X a Y? Vyzpovídali jsme obě generace a víte, co jsme zjistili?

Více


Přichází ideální čas na venkovní nátěry

Máte na zahradě dřevěnou pergolu, terasu nebo nábytek? Právě přichází ideální čas na nové nátěry, aby vaše kousky vydržely krásné co nejdéle. Jak ale poznáte, co natřít právě nyní a co třeba ještě rok dva vydrží?

Více


Barvami roku 2021 jsou šedá a žlutá. Jak s nimi naložit v bytovém designu?

Pro rok 2021 nevybrala společnost Pantone Color Institute jednu barvu, ale rovnou dvě. A to takové, které se vzájemně dokonale doplňují. Šedou a jasně žlutou. Sílu a naději. Vidíte v tom i vy skrytou zprávu, „že se nám blýská na lepší časy?“

Více


5 důvodů, proč se vyplatí malovat v zimě

Blíží se zima a spoustu z nás napadá, jak zimní dny využít. Právě v tomto období trávíme nejvíce času doma, proto přichází ta správná příležitost si své obydlí zkrášlit a zútulnit. Napadá vás, že by se hodilo vymalovat? Dáme vám 5 důvodů, proč právě teď je ideální příležitost.

Více


Jaký je ideální malíř? Rychlý, spolehlivý a nezanechá po sobě nepořádek

Požadavky zákazníků na malování bytů a domů se zvyšují. A my jim nasloucháme. Dnes zákazník netouží jen po tom, mít nově vymalováno. Chce mít vše rychle hotové a ideálně bez práce. Malířská firma Malíři Natěrači CZ letos slaví 20. narozeniny a za tu dobu stihli vymalovat přes 15 tisíc nemovitostí. V čem je dnes malování jiné a co všechno můžete od malířské firmy očekávat, vysvětluje její majitel Stanislav Kralovanský.

Více


Malování bytu není strašák. „Sama už bych to nedělala.“ Říká o výmalbě s malířskou firmou zákaznice Hana

Už několik týdnů se vám nelíbí pohled na zašpiněné zdi a říkáte si, chtělo by to vymalovat… Ale tápete, zdali to zvládnete sami, nebo si zavoláte firmu? Chtěli byste vědět, jak to dopadne s malíři? Proto jsme vyzpovídali naši zákaznici. A bez cenzury!

 

Více


Dezinfekční nátěr zdí zamezí tvorbě plísní a bakterií

Na zdech se v interiéru drží nejvíce plísní a bakterií. S novou výmalbou můžete zdi zároveň dezinfikovat a zabránit tak jejich vzniku. Kdy jste naposledy malovali? Loni? Předloni? Nebo před pěti lety? To už je nejvyšší čas pro výmalbu bytu nebo domu. Nejen že zdi dostanou nový svěží kabát, ale prospěje to i vašemu zdraví. Jak na to?

Více


Jak zútulnit dětský pokoj?

Máte přinést na svět potomka a rádi byste mu zařídili jeho vlastní pokojíček? Nebo už jste rodina a chcete své ratolesti udělat radost tím, že pokojíček dítěte vyšperkujete, zútulníte? Ať už je to tak či tak, v každém případě začněte u stěn. Právě výmalba stěn je v tomto případě důležitá a hraje velkou roli. To, jak vymalujete stěny v pokojíčku, budou mít vliv na pocit z pokoje, na první dojem.

Více


Otázky a odpovědi týkající se malování svépomocí

17.12.2019 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Vymalovat si domácnost svépomocí nebo si na pomoc zavolat profesionální malíře pokojů? To je otázka do loterie. Samozřejmě každé rozhodnutí má své výhody i nevýhody, otázkou je, pro co se rozhodnete vy? Pokud si zavoláte na pomoc malíře z Ostravy, budete se radovat z toho, že zdi budou krásně namalované a že nevznikne takřka žádná nepořádek. Pokud se však rozhodnete vymalovat svépomocí, nebudete muset nikoho platit.

Více


Do jakých místností domu se hodí teplé a studené barvy?

22.11.2019 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jednou za pár let je třeba vymalovat pokoje domu. Pokud se do malování pokojů pustíte, pravděpodobně vymalujete rovnou všechny místnosti, nebudete to rozdělovat na etapy. Zejména, pokud si zavoláte na pomoc malíře pokojů, budete chtít mít vymalované už všechno. Při malování jednotlivých místností je třeba klást důraz na výběr jednotlivých barev. Barvy jsou totiž mocné a mají vliv na to, jak se cítíme a jakou máme náladu. Vybírejte je proto s rozvahou.

Více


Jak to vypadá doma u majitele největší malířské firmy v ČR? Stanislav Kralovanský v rozhovoru o tom, jaké bydlení má rád a jak se malovalo před osmnácti lety

05.11.2018

Stanislav Kralovanský založil před osmnácti lety malířskou firmu MALÍŘI NATĚRAČI CZ, která dnes sídlí v Ostravě. Co všechno se za tu dobu změnilo, jak bydlí on sám a co doporučuje svým zákazníkům, na to odpovídá v našem rozhovoru.

Více


Proč betonovou stěrku místo dekorační malby nebo obkladu?

12.10.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Betonová stěrka zní chladně. Ale naopak interiér dokáže zpříjemnit a vylepšit výrazněji než klasická výmalba. Je moderní, nadčasová a má nespočet využití. Kam s ní? Místo keramického obkladu do koupelny, do kuchyně, obývacího pokoje, ale i na fasádu. Dnes si pohledové betonové povrchy našly oblibu u mnoha architektů a designérů.

Více


Jak vybrat bílou barvu pro malování. Vyhněte se častým chybám

12.09.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Špatný výběr bílé barvy se může projevit až za několik let. Připravili jsme návod, jak vybírat bílou barvu pro malování pokojů a na co si dát během nákupu pozor.

Více


Jak si zařídit bydlení podle barvy vaší aury

30.08.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Že každý člověk má auru asi dobře víte. Ale víte, že vaše aura má i svoji barvu? Budete překvapeni, která to je, možná to není vaše nejoblíbenější barva. Možná k vám sedí úplně jiná. Tu můžete jednoduše zjistit podle data narození. Aby se vaše aura cítila jako v bavlnce, připravili jsme tipy, jak si vylepšit své bydlení.

Více


INSPIRACE: Nejkrásnější fototapety na zeď

03.08.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Malý byt i velký dům mají jedno společné. Do obojího se hodí živé fototapety. Stěny budou tak krásné, že si každý bude chtít sáhnout, protože na první pohled uvěří, že máte doma vodopád nebo džungli.

Více


Zeptali jsme se: Jakou barvu mají v ložnici Češi?

29.05.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Ledová káva, fuchsie, teal, mandle, smaragd, limetka, meruňka… Víte, jakou souvislost spolu mají tato slova? Jsou to jedny z nejoblíbenějších barev do ložnice. Čechům rozhodně není jedno, jak vypadá jejich ložnice. Vybírají barvy podle nálady, pocitů i podle toho, jak se mohou barvy rychle okoukat. Absolutně vede modrá, ale oblíbené jsou i růžová a tyrkysová. Sestavili jsme žebříček nejoblíbenějších barev.

Více


Jaké jsou nejlepší barvy do ložnice pro lepší spánek nebo více sexu?

autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Barvy v ložnici neslouží jen pro design. Ovlivňuji kvalitu spánku více, než si myslíte. Správné odstíny dokážou navodit příjemnou atmosféru před spaním, ráno vás probudit s úsměvem na tváři nebo naopak zapříčinit těžkou noc plnou nočních můr. Inspirujte se, jaké barvy do ložnice vybrat, abyste měli lepší spánek (a více sexu).

Více


Bydlete jako celebrita! Máte stejný styl jako Meg Ryan nebo Sarah Jessica Parker?

autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Celebrity si kupují domy za desítky milionů dolarů, milují obrovská sídla, ať už v exotice u moře nebo v centru New Yorku. Vám postačí inspirace a můžete za pár korun bydlet jako celebrita. Který interiér se vám líbí nejvíc? 

Více


Známe trendy v malování na rok 2018: Experimentujte s výraznými barvami

14.3.2018, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Letošním hitem jsou nadčasové, výrazné a krásné barvy. Rozhodně ani po několika letech neomrzí. Pokud se právě letos chystáte do proměny svého bydlení, vybírejte z energických a zářivých odstínů. Ty vám dodají energii a podtrhnou intenzivní životní styl. Víte, které to jsou?

Více


Červená caliente: Láska prochází žaludkem…

14.2.2018, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Červená barva je bezpochyby symbolem pro lásku a vášeň. Rudě červená sluší růžím, svíčkám, večerním šatům, ale i výmalbě a bytovým doplňkům. Živá červená, odstín caliente, je jedním z udávajících trendů pro rok 2018. 

Více


Proč je výmalba klasickým válečkem lepší než nástřik

12.6.2017, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jaro je vhodným obdobím na malování bytů a domů. Rozhodli jste se, že vašemu bydlení budou slušet nové a svěží barvy, proto se také u malířské firmy zajímejte o to, jakou techniku malování využije. Někteří malíři lákají na techniku stříkání, která se na první pohled může zdát levnější. Aby nový kabát stěnám vydržel co nejdéle, zůstaňte věrni klasickému válečkování. Proč?

 

Více


Pastely – ideální odstíny na jaro

25.5.2017, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Jaro je za okny v plném proudu a s jarními dny nastává také čas, kdy svět je prostě slunečnější, zářivější a barevnější. Právě do tohoto období se nejvíce pro tapetování nebo malování pokojů hodí jemné pastelové barvy. Takže pokud nejste zastánci sytých barevných odstínu ve svém interiéru, zkuste zvolit pastely, které si určitě zamilujete!

Více


Pro Váhy zelená, pro Štíry červená aneb zjistěte, jaká je nejvhodnější barva do interiéru podle vašeho znamení

27. 3. 2017, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Chystáte se vymalovat svůj interiér a stále si nevíte rady, kterou barvu zvolit? Jakou tapetu vylepit na své stěny či jakými doplňky oživit svůj domov? Bytový designér Stanislav Kralovanský přináší výborné tipy na barevné kombinace podle vašeho znamení horoskopu! 

Více


Rok 2017 ve znamení přírodních barev a jednoduchého designu

6. 2. 2017, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Vylepšování interiéru k dokonalosti, oživování stěn různými barvami či tapetami je čím dál tím více trendy. Mnoho lidí klade důraz na design ve svých domovech, protože je známo, že interiér, který působí příjemným a útulným dojmem, dokáže příznivě působit na naši náladu. Můžeme tvrdit, že náš domov je vlastně jistou vizitkou, která o nás dokáže hodně vypovědět. 

Více


Jak Češi malují a tapetují své domy a byty?

6. 1. 2017, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Za poslední léta se trendy v našich domovech značně proměnily. Časy, kdy se interiéry malovaly pouze na bílo jsou už dávno pryč, a lidé čím dál tím více při malování pokojů dávají přednost barvám. Podle statistik 6 českých domácností z deseti preferuje barevnou výmalbu. 

Více


MAGICKÁ FIALOVÁ - barva adaptibilní pro všechny místnosti i styly

21. 12. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Fialová je jednou z nejoblíbenějších barev pro malování v interiérech. Češi ji spolu s červenou a hnědou řadí do trojice barev, kterými malují nejraději. Není potřeba se tomu divit! Fialová je barva originální, nevtíravá a adaptabilní pro jakékoliv prostory. V tomto článku přinášíme rady a tipy jak s pomocí fialové vylepšit vaši domácnost a navodit duševní pohodu. 

Více


Dekorujte si domov na míru

11. 11. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Chcete si přizpůsobit interiér čistě podle sebe a vykročit ze zaběhnutých šablon? Přečtěte si, jaké máte možnosti.

Více


Nebraňte se barvám!

27. 10. 2016, autor: Stanislav Kralovanský a Michaela Cahelová

Rozhovor pro magazín Elegantnibydleni.cz

Více


Jak správně vymalovat

26. 10. 2016, autor: Stanislav Kralovanský a Marcela Škardová

Chystáte se malovat? Pro časopis Bydlení stavby reality jsme připravily kompletního průvodce.

Více


Jaký by byl dětský pokojíček podle aktuálních trendů? A co chtějí děti?

22. 9. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Dětský pokoj je útočištěm, králostvím, pracovnou i trucovnou. Jak jej vymalovat a vybavit, aby splňoval všechny funkce?

Více


Správná výmalba v restauraci podpoří chuť k jídlu. Jak na to?

8. 9. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Výmalba v restauraci by měla odpovídat zaměření i strategii.

Více


Kterou barvu vybrat do vašeho bytu? Poradí bytový designer!

5. 5. 2016, autor. Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Potřebujete poradit, jaké barvy se hodí do vašeho interiéru? Poraďte se s expertem - bytovým designerem.

Více


Ovlivněte barvami dispozice pokoje

31. 3. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Přečtěte si, jaké barvy zvolit, když chcete pokoj opticky upravit.

Více


Trendy v malování bytu v roce 2016

19. 2. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Vymalute byt podle aktuálních trendů.

Více


Jakými barvami malovat

15. 12. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Po jaké barvě sáhnout při malování? Přinášíme krátký přehled v typologii barev. 

Více


Jak vymalovat manažerskou kancelář

18. 11. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALIŘÍ NATĚRAČI CZ

Navodit správnou pracovní atmosféru je prvním krokem budování úspěšného podniku.

Více


Vymalujte v podzimních barvách

30. 10. 2015. autor Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Nechte se inspirovat barvami podzimu a vymalujte v podzimních odstínech. Několik tipů najdete v následujícím článku a také v procházce přírodou.

Více


Nejvhodnější barva pro zdi prvňáčka? Zelená!

28. 7. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Prázdniny jsou v plném proudu, děti tráví spoustu času běháním po venku, a proto je nyní nejvhodnější doba vylepšit dětská hnízda. Dodejte dětskému pokoji šťávu pomocí nových zdí. Víte, která barva na zeď je právě IN? Zelená je pravou volbou.

Více


Chcete omezit dráždivé alergeny ve svém bytě? Správně vymalujte!

21. 5. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Spory plísní bezesporu patří mezi nepříjemné alergeny, které si udržují přední místa v alergických žebříčcích. Zatímco výskyt venkovních alergenů významně ovlivňují klimatické podmínky, především vlhkost a teplo, vnitřní plísně nás ohrožují celoročně.

 

Více


5 celoročních alergií

20. 5. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Každý čtvrtý Čech trpí alergií. První příznaky alergického onemocnění se objevují již v kojeneckém věku, ale mohou se náhle vyskytnout i v dospělosti nebo dokonce ve stáří. Mezi nejznámější projevy alergie patří rýma, kožní exém a alergické astma. Alergie však způsobuje i nevolnosti, trávicí potíže, bolesti hlavy a může vážně ohrozit i lidský život. 

Více


Malování po vytopení? Malíři pokojů vám poradí jak na to

18. 5. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Vytopili vás sousedi nebo jste se nešťastnou náhodou vytopili sami? Pokud máte pojistku, odborné firmy vám dají váš byt nebo dům během pár dní opět do pořádku. Poradíme vám, jak v takovém případě postupovat.

ekonstrukci a
náhradní bydlení
Vytopili vás sousedi, nebo jste se nešťastnou náhod
ou vytopili sami? Pokud máte pojistku
,
odborné
firmy vám dají váš byt nebo dům během pár dní opět
do pořádku. Poradíme vám, jak v takovém
případě postupovat.
Vytopili vás? S pojistkou máte nárok na kompletní r
ekonstrukci a
náhradní bydlení
Vytopili vás sousedi, nebo jste se nešťastnou náhod
ou vytopili sami? Pokud máte pojistku
,
odborné
firmy vám dají váš byt nebo dům během pár dní opět
do pořádku. Poradíme vám, jak v takovém
případě postupovat.

Více


Víte, jak na malování pokojů? Prozradíme vám přesný postup

3. 3. 2015, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

I zdánlivě jednoduchá věc, jako je malování pokojů, vyžaduje plán. Než začnete, udělejte si raději jasno. Nebo taky vše může dopadnout jinak, než jste si představovali.

Více


5 tipů pro malování dětských pokojů

29. 9. 2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Čeká vás malování dětského pokoje? Víte, jak svému dítěti vykouzlit příjemné a hravé prostředí? Ještě než začnete, přečtěte si naše rady, jak na malování dětských pokojů.

Více


Nezanedbejte péči o fasádu, je vaší vizitkou

30.4.2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Teplé jarní počasí vybízí k upravování domu a jeho okolí. Malujeme interiéry, sekáme trávníky, upravujeme zahrádky. Je ale také potřeba se postarat o fasádu domu a natřít veškeré venkovní dřevo. Proč?

Více


Jak často by se mělo doma malovat?

27.3.2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Malování bytu neslouží pouze k radosti z pohledu na nový interiér. Malovat bychom měli také kvůli hygieně, zbavíme se tak bakterií a dalších nečistot, které se na malbě časem usadí. Pravidelné malování pokojů je důležité zejména pokud máte doma děti. Jak často tedy malovat?

 

Více


Trendy v malování bytu v roce 2014

25.2.2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Rozhodli jste se, že je čas vymalovat byt, ale nemůžete se rozhodnout, které barvy budou ty pravé? Poradíme, které z nich vám umožní, abyste se cítili doma příjemně. 

Více


Výhody malování bytu v zimě

23.1.2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Toužíte po změně interiéru, ale jste zvyklí na to, že se doma maluje jenom v létě? Nebojte se a zkuste vymalovat i v zimě, je to výhodnější!

Více


Boříme mýty o malování pokojů

1.12.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Myslíte si, že se má vymalovat byt jenom v létě nebo že Savem odstraníte plíseň napořád? Že tapety jsou dávno out a že je lepší si vymalovat sám, protože malíři udělají nepořádek a odfláknou svou práci? Nenechejte se napálit, jedná se pouze o mýty. A já je vyvrátím.

Více


Vymalovat si sám nebo se spolehnout na malíře pokojů?

7.10.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Znáte to, jednou za čas si doma musí vymalovat každý. Přemýšlíte, zdali si byt vymalovat sami nebo si zavolat odborníky - malíře pokojů? Podívejme se, které řešení je nejjednodušší. 

Více


Tapety místo barvy? Proč ne!

12.9.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Víte, že tapetování je opět v módě? Proč? Tapety vydrží déle než barva a na slunci neblednou. Proto neváhejte a vyzkoušejte je. Přináším vám návod, jak na to.

Více


Mít uklizeno po malování snadno, rychle a bez námahy? Není to problém!

10.8.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Chcete vymalovat, ale děsíte se úklidu? Dobrá zpráva je, že vám nemusí zabrat moc času, abyste měli krásně čistý byt.

Více


Jak vymalovat byt barvami, které jsou IN?

1.8.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

S teplými slunečnými dny přichází nejlepší čas na vymalování bytu. Nejenomže vám barvy rychleji uschnou, ale také nedojde ke zkreslenému vnímání barev díky umělému osvětlení. Jak při malování bytu postupovat a jaké barvy letos frčí? Připravil jsem pro vás praktický návod.

Více


Jak se zbavit plísně a fleků na zdi

13.7.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Sousedi vás vytopili, v koupelně se nemůžete zbavit plísně a na kuchyňské zdi jste objevili mastné fleky od smažení? A to jste malovali byt teprve nedávno? Poradíme vám, jak se zbavit plísně a skvrn na stěnách. Napořád.

Více


Výhody malování v zimě

1.1.2013, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Malování domů a bytů v zimním období může mnohým lidem přijít nesmyslné. Obávají se, že bude nutno pokoje po   malování dlouho větrat, což v zimě není zrovna příjemné, že kvůli nízkým teplotám budou stěny pomalu schnout a hlavně časem začnou plesnivět. Já naopak malování v zimě doporučují, protože přináší řadu výhod.

Více

Změna preferencí cookies