Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Výhody malování bytu v zimě

23.1.2014, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Toužíte po změně interiéru, ale jste zvyklí na to, že se doma maluje jenom v létě? Nebojte se a zkuste vymalovat i v zimě, je to výhodnější!

Mnoho lidí si myslí, že malování v zimním období je nesmyslné. Já ho naopak doporučuji. Není pravdou, že se po malování musí dlouho větrat a že kvůli nízkým teplotám budou zdi pomalu schnout a časem plesnivět.

Malováním v zimě ušetříte

Suchý vzduch v kombinaci s vytápěnými pokoji je pro malování ideální. Stěny jsou zahřáté, a tak nátěr schne rychleji než za letních deštivých dnů. Někteří malíři připouští, že se díky teplým stěnám životnost nátěru prodlužuje. Určitě neplatí, že musíte hodně topit a zároveň větrat! Moderní barvy již nezapáchají a nejsou zdraví škodlivé, proto není potřeba dlouho větrat. A topte tak, jak jste zvyklí.

Další výhodou malování v zimě je i výrazně nižší cena, v případě, že si pozvete profesionální malíře. S cenou jde ruku v ruce podstatně menší čekací lhůta na vymalování. Přeci jenom je mezi lidmi rozšířen mýtus, že se má malovat jenom v létě a malíři jsou v tu dobu na roztrhání. V zimě si na vás najdou čas dříve a ještě k tomu ušetříte.

Jaké jsou výhody malování v zimě

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Užijte si zimu v novém interiéru

Vyzkoušejte tapety

Pokud si stále nejste jistí, zda v zimě vymalovat, ale toužíte po změně interiéru, vyzkoušejte tapety. Jsou opět v módě, navíc vydrží déle než barva a na slunci neblednou. S tapetami můžete kouzlit, fantazii se meze nekladou. Můžete také propojit malované a tapetované stěny. Po nalepení nechte tapety schnout nejméně 24 hodin. Lehce větrejte, ale dejte pozor na průvan, protože papír pak schne rychleji než lepidlo a mohlo by tak dojít ke zvlnění tapet ve spojích. Podívejte se na podrobný návod, jak lepit tapety.

Vyberte si opravdové odborníky

Abyste předešli zklamání z výsledků malování, zjistěte si více o firmě a její pověsti. Pročtěte si reference vybraných malířů. Mnohým firmám vyjádření o spokojenosti zákazníků na webových stránkách chybí, těm se vyhýbejte, pokud nemáte slovní doporučení vašich známých. Rozhodně se nevyplatí si vybírat pouze na základě ceny! Také se podívejte na fotografie předešlých prací a na dosavadní praxi malířů. Čím delší, tím samozřejmě lepší, ale mělo by se jednat o minimálně 3 roky aktivního malování.

50% sleva na malování v zimě

 
 
 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies