Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Univerzální elegance: malujeme interiér nabílo

20. 9. 2023

Bílá barva je nejen univerzální, ale i elegantní volbou pro vymalování interiéru. Tato klasická a nadčasová barva poskytuje řadu výhod, které přinášejí do domova svěžest, prostornost a klid. Když se rozhodnete pro bílou barvu jako dominující prvek v interiéru, otevíráte si dveře k mnoha designovým možnostem a výhodám.

Elegance a čistota: Bílá barva vytváří dojem elegance a čistoty. Je subtilní a neutrální, což umožňuje ostatním prvkům v místnosti vyniknout. Elegantní vzhled bílé barvy dodává interiéru jemnost a sofistikovanost.

Vizuální prostor a osvěžení: Bílá barva opticky zvětšuje místnost a dodává dojmu vzdušnosti. Odráží světlo a rozjasňuje prostor, čímž vytváří svěží a otevřenou atmosféru, což je ideální zejména pro menší prostory.

Flexibilita v designu: Bílá barva je velmi flexibilní a snadno kombinovatelná s různými dekorativními prvky a nábytkem. Lze ji kombinovat s jinými barevnými odstíny či doplňky, čímž vytváříte zajímavé kontrasty a harmonické kompozice.Zrcadlo v bílém interiéruObývací pokoj nabíloDětský pokoj bílýBílý interiér a květiny

 

Není bílá jako bílá

Aby interiér nabílo vypadal dokonale, základem a nutností je kvalitní barva. „Některé barvy mohou časem vyblednout, zežloutnout nebo chytit šedivý odstín, který zkazí celý dojem i vaši radost,“ upozorňuje odborník na malování Stanislav Kralovanský. 

Bílá barva White Gold 94 %Proto firma Malíři Natěrači CZ vyvinula vlastní prémiovou bílou barvu White Gold, která odráží dvacetileté zkušenosti malířské firmy. Barva má 94% bělost, vysokou pojivost a výbornou kryvost již po prvním nátěru. „Přesto vždy pro dokonalý výsledek aplikujeme a doporučujeme vrstvy dvě,“ dodává Stanislav Kralovanský.

Bílá jako ideální pozadí pro dekorace

Bílé stěny jsou výborným pozadím pro různé dekorační doplňky, které mohou dodat prostoru charakter a životnost. Zrcadla jsou skvělým prvkem, který odráží světlo a opticky zvětšuje místnost. V kombinaci s bílými stěnami vytváří iluzi prostornějšího prostoru. Další prvky, které ladí s bílou jsou rostliny, designové lampy nebo textilní dekorace.

Bílá stěna se dá také poměrně dobře udržovat čistá, aniž byste museli ušpiněná místa přemalovat. Obzvlášť pokud máte malé děti, je vhodné zvolit omyvatelnou barvu, kterou lze otřít navlhčenou houbičkou.

 

 
 

Zpět

Změna preferencí cookies