Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Jak si zařídit bydlení podle barvy vaší aury

30.08.2018 autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Že každý člověk má auru asi dobře víte. Ale víte, že vaše aura má i svoji barvu? Budete překvapeni, která to je, možná to není vaše nejoblíbenější barva. Možná k vám sedí úplně jiná. Tu můžete jednoduše zjistit podle data narození. Aby se vaše aura cítila jako v bavlnce, připravili jsme tipy, jak si vylepšit své bydlení.

jAby byl člověk v životě spokojený, musí být spokojený sám se sebou a mít se rád. K harmonii výrazně pomůže, pokud se cítíte dobře a klidně v prostředí, které je vám nejbližší, tedy doma. Jaké barvy do interiéru vybrat, aby vše bylo v souladu s vaší aurou a vy jste mohli mít opravdu spokojený a poklidný život? 

Návod: Jak zjistit auru podle data narození

Každá aura je směsicí více barev, ale jedna je dominantní. Na tu byste se měli zaměřit. Poradí vám, jak naložit se životem. Číslo, podle kterého zjistíte barvu vaší aury, dostanete podobným způsobem jako životní číslo. Sečtěte tedy všechny cifry z data narození.

Příklad: Vaše datum narození je 24. 5. 1976

Sečtete 2+4+5+1+9+7+6 = 44
Dále sečtěte cifry z výsledného čísla, dokud nedostanete jednociferný výsledek: 4+4 = 8
Vaše číslo je 8 a vaše aura je růžová

Pozor, jsou dvě výjimky. Pokud po sečtení všech cifer z data narození dostanete výsledek 11nebo 22, dále už nesčítejte. I tato čísla mají svůj význam a svoji auru.

Číslo 1 = Jak bydlí aura červená

Červený interiér - Malíři Natěrači CZ Lidé s červenou barvou jsou ctižádostiví, cílevědomí a svobodomyslní. Jsou od přírody optimisté a dívají se na svět z té lepší stránky. Bývají dobrými vůdci, avšak jako slabá stránka se může projevit nervozita. Abyste se cítili jako ryba ve vodě, není potřeba malovat celý byt načerveno, velmi příjemně se budete cítit s červenými doplňky. Kuchyň jednoduše oživíte červeným ubrusem, mmj. díky červené barvě v kuchyni si jídlo také intenzivněji vychutnáte. Obývací pokoj ozdobte červenými polštáři s květinovým motivem a peřiny si oblečte do červeného ložního prádla s orientálním motivem. Takové doplňky vás nebudou dráždit, ale naopak podtrhnou vaši osobnost.

 

Číslo 2 = Jak bydlí aura oranžová

Oranžová je barva emocí a zdraví. Pokud vás zdobí oranžová aura, jste společenský člověk, který je velmi rád mezi lidmi. Pozor ale, můžete mít sklony k lenivosti. Vašemu bydlení bude slušet obývací pokoj laděný do oranžových odstínů. Takto malovaná právě společenská místnost ve vašem bytě nebo domě podpoří příjemné chvíle strávené s rodinou a přáteli. Dominantou může být oranžová sedačka a jako doplňky oranžové dekorace, např. vázy, a dekorační sušené květiny.

Číslo 3 = Jak bydlí aura žlutá

Žlutá aura vám dodává tvůrčí schopnosti a komunikativnost. Podporuje dobrou náladu, která vám neschází. Můžete mít ale sklony, občas se na svět dívat zkresleně, a ne úplně reálně. Žlutá vám bude prospívat v ložnici, při probuzení bude evokovat vycházející slunce, které nabíjí energií. Příjemná bude jemně žlutá výmalba nebo i dožluta laděný nábytek. „Barvy v ložnici by však měly být v jemnějších odstínech, a ne příliš výrazné,“ doplňuje odborník na malování Stanislav Kralovanský z malířské firmy Malíři Natěrači CZ. Pokud pracujete občas i z domu, nebo máte doma svoji místnost, kde rádi píšete, kreslíte nebo cokoliv vytváříte, právě zde se bude hodit žlutá. Kromě žluté stěny v kombinaci s bílou nebo i modrou si pořiďte drobnosti jako jsou žlutý kelímek na propisky, žluté šanony nebo úložné krabice.

Číslo 4 = Jak bydlí aura zelená

Barva přírody vám nadělila velké srdce pro lidi i zvířata. Rádi se staráte o ostatní, vaříte a zvelebujete si své bydlení. Rádi pečujete o zahrádku, pokud bydlíte v bytě rozhodně si pořiďte alespoň bylinky. Máte léčivé schopnosti a pod vašima rukama se bude dařit čemukoliv. Vaši přátelé vás vnímají jako soucitné a vnímavé osoby. Přeneste si maximum přírody do svého bydlení. Fototapeta s motivem lesa je pro vás to pravé. Hodit se může do obývacího pokoje, ale i jako zadní stěna ke kuchyňské lince. Vybírejte si spíše přírodní barvy a materiály. Pořiďte si domů houpací síť a vytvořte si koutek jen pro sebe.

Číslo 5 = Jak bydlí aura blankytná modrá

Modrá ložnice Do vínku jste dostali talent k učitelství a rádi předáváte zkušenosti dále. Milujete cestování a celoživotně se řídíte „fair play“. Díky vašemu rozmanitému životu máte občas tendence nedokončit rozdělané úkoly. Potřebujete dostatečně relaxovat a během spánku maximálně uklidit tělo i duši. Modrá barva vám dodává energii, naplňuje vás pohled na moře nebo oblohu. Blankytná je nejvhodnější barvou do ložnice. Žádná jiná barva neumí tak zklidnit a navodit nerušený spánek. Obzvláště vám bude prospívat v ložnici. Radost vám udělají drobnosti, např. bílo modré dekorace, deky nebo doplňky v kuchyni.

 

Číslo 6 = Jak bydlí aura indigová modrá

Jste ušlechtilá a starostlivá osoba. Záleží vám na tom, aby se ostatní kolem vás měli dobře. Tato aura z vás doslova vyzařuje a přitahujete k sobě jiné osoby jako magnet. Někdy děláte pro ostatní až příliš a berete na sebe jejich zodpovědnost. Podobně jako u lidí s blankytně modrou aurou, je i pro vás důležitý odpočinek. Ložnice laděná do modré pro vás bude nabíječkou energie a místem, kde si rozhodně odpočnete. Vy ale snesete modré více, dobře se vám bude spát v tmavě modrém povlečení. Rádi modrou i nosíte a zřejmě je nedílnou součástí vašeho šatníku. Pokud ne, pořiďte si několik nových modrých kousků, bude vám v nich moc dobře.

Číslo 7 = Jak bydlí aura fialová

Fialová barva - Malíři Natěrači CZNarodili jste se s obrovským darem velké intuice. Fialová je barvou duchovnosti a jasnovidectví. Jste velmi kreativní, umělecky založení, tvořiví. Váš mozek neodpočívá, neustále nad něčím přemýšlí. Zatímco ostatní za vámi rádi chodí pro radu a pomoc, vy si naopak nejraději pomůžete sami. Fialová barva pod názvem ultra fialová byla letos (2018) zvolena barvou roku. Pokud si s ní vyzdobíte interiér, bude vaše bydlení podle nejnovějších trendů. Fialová podporuje vynalézavost a vizionářské myšlení. „Opatrní s ní buďte ale v ložnice, pro spánek se příliš nehodí, vaše mysl v přítomnosti fialové nepřestává pracovat,“ varuje Stanislav Kralovanský z malířské firmy Malíři Natěrači CZ. Naopak do pracovny se vám bude hodit.

Číslo 8 = Jak bydlí aura růžová

Přestože růžová může budit dojem barvy pro princezny, opak je pravdou. Nositelé růžové aury jsou pracovití a cílevědomí. Jsou materialisticky založení, což často vede k finančnímu úspěchu a nezávislosti. Jsou ale něžní a péče o blízké je pro ně prioritou. Růžovou barvu můžete elegantně zapracovat do koupelen formou vzorovaných obkladů nebo dekorací, aniž by bydlení vypadalo jako čistě ženské. Do kuchyně bude pěkné jemně růžové prostírání a vázy s květinami. Starorůžová sluší vzdušným pohovkám nebo i tapetám s texturou či květinovým vzorem. Je to barva, která se jen tak neokouká a budete se v ní cítit příjemně.

Číslo 9 = Jak bydlí aura bronzová

Bronzová barva Malíři Natěrači CZPokud je vaše aura bronzová, máte tendenci starat se o jiné a můžete zapomínat na sebe. Jste humánní a ochotně upřednostníte zájmy a potřeby jiných před svými. Lidé vás nejen za to milují, jste pozitivní člověk. Dejte si ale pozor na to, aby vaší starostlivosti jiní nezneužili. Tato barva se dá přirovnat k podzimu. Vaši osobnost podtrhne výrazný nábytek z tmavého dřeva a doplňky laděné do různých odstínů oranžové, hnědé, doplněné žlutou nebo vínovou. Pokud se zachumláte do deky nebo mezi polštáře, bude to ono. Nepodceňte osvětlení. Vyberte si spíše tlumené světlo, lampu v přírodních barvách a vyhněte se studenému světlu.

 

 

 

Číslo 11 = Jak bydlí aura stříbrná

Stříbrný interiér Malíři Natěrači CZStříbrnou auru nosí ušlechtilí a čestní lidé, kteří byli obdarování velkou dávkou intuice. Jste důvěřiví, snílci a vizionáři. Vždy se snažíte v ostatních vidět to dobré. Máte tendenci se přepínat, proto byste se měli naučit relaxovat. Stříbrná je vhodná barva do koupelen, jídelen nebo kuchyní. Působí luxusně a cokoliv je stříbrné, je ozdobené. V chodbě vám udělá radost velké zrcadlo s mohutným stříbrným rámem, dále v interiéru budou honosně působit stříbrné lustry. Máte kolem sebe rádi hezké věci, nebojte se jimi ve vašem bydlení obklopit.

 

 

 

Číslo 22 = Jak bydlí aura zlatá

Zlatá barva je výjimečná sama o sobě a takoví jsou i lidé se zlatou aurou. Úspěch je doprovází na každém kroku a mají výjimečné schopnosti. Máte vysoké cíle, které si ze zodpovědností s potěšením plníte. Tak jako je vám přirozené, že vás obklopuje úspěch, budete si hovět ve výjimečném prostředí. Své bydlení chcete mít do posledního detailu vyladěné. S čistým svědomím si pořizujte ty nejlepší kousky, zasloužíte si je a budou vám dělat radost. Silné a dominantní prvky v interiéru mohou být dlouhé závěsy, velký mohutný jídelní stůl, zlaté zábradlí, zlatá stěna v obývacím pokoji nebo obklad v koupelně. Pokud si vyhrajete s osvětlením, bude váš interiér dokonalý, stejně jako vy.

Zlatá barva do bytu Malíři Natěrači CZ

 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies