Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Bydlete jako celebrita! Máte stejný styl jako Meg Ryan nebo Sarah Jessica Parker?

autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Celebrity si kupují domy za desítky milionů dolarů, milují obrovská sídla, ať už v exotice u moře nebo v centru New Yorku. Vám postačí inspirace a můžete za pár korun bydlet jako celebrita. Který interiér se vám líbí nejvíc? 

Černobílá Meg Ryan

Meg RyanČernobílá kombinace je klasika. Černá podlaha a masivní dveře podtrhují styl městského apartmá v New Yorku. Black&White patří i mezi nejoblíbenější trendy roku 2018, což je důkazem toho, že tyto barvy jsou opravdu nesmrtelné. Velké prostory si navíc žádají výrazné doplňky. Meg zvolila obrovské hodiny a zabila tak dvě mouchy jednou ranou. Praktičnost a design.

 

 

Knihy na obdiv jako Sarah Jessica Parker

 
Sarah Jessica Parker

Carrie Bradshow miluje spíše luxusní botky, ale skutečná Sarah nedá dopustit na své knihy. Chcete se cítit jako hvězda seriáu Sex ve městě? Udělejte ze své knihovny dominantní místo.  “Originální knihovnu si můžete vyrobit ze starého žebříku, truhlíků na květiny, palet nebo ze schodiště ve vašem domě,” radí bytový designer z malířské firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ. Můžete nechat původní oprýskaný vzhled, nebo nabarvit a nalakovat podle vašeho vkusu.

 

 

 

 

 

Gwyneth Paltrow vsadila na bílou

Gwyneth PaltrowBílé a světlé kuchyně ženy milují. Bílá má tu obrovskou výhodu, že ji jednoduše nakombinujete téměř s čímkoliv. Decentní pruhy na zdi sladěné s bílo šedými pruhy na podlaze působí decentně a velmi vkusně. Velmi povedené jsou k tak prosvětlenému interiéru zlaté doplňky. Celý prostor pak doslova září.

 

 

 

 

Romantická Reese Witherspoon ve venkovském stylu

Reese WitherspoonPokud vás doma po náročném dni čeká příjemná atmosféra, útulný domov a venkovské prvky, které vás okamžitě přenesou daleko do přírody, zasloužený odpočinek a relaxace na sebe nenechá dlouho čekat. Své o tom ví i pravá blondýna Reese. Přiznané trámy, stylové venkovské poličky a nádoby na mouku a cukr působí jako z pohádkové chaloupky. “Jemně zelená barva navíc evokuje klid a nenásilně podtrhuje romantickou kuchyň," doplňuje Kralovanský z firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ.

 

 

 

Jennifer Aniston miluje výrazné barvy

Jenifer AnistonLetošek je pro experimenty s výraznými barvami jako stvořený. Zářivá modrá, živá červená nebo mimoňská žlutá. Všechny barvy Jennifer odvážně použila ve své kuchyni. Co vy na to, měli byste na to odvahu?

 

 

 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies