Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Známe trendy v malování na rok 2018: Experimentujte s výraznými barvami

14.3.2018, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Letošním hitem jsou nadčasové, výrazné a krásné barvy. Rozhodně ani po několika letech neomrzí. Pokud se právě letos chystáte do proměny svého bydlení, vybírejte z energických a zářivých odstínů. Ty vám dodají energii a podtrhnou intenzivní životní styl. Víte, které to jsou?

Vyzkoušejte zářivě modrou

Modrá - trend v malování 2018Rok 2017 nahrával spíše jemnějším, pastelovým barvám. V roce 2018 to ale bude naopak. Letos bude v kurzu zářivě modrá. Můžete s ní vymalovat jednu stěnu, nebo dokonce celou místnost. Ani strop nemusí zůstat bílý, k zářivé modré se bude lépe hodit světle modrá. Doplňky volte v odstínech zelené, fialové a bílé. Interiér tak bude vypadat úžasně.

Živá červená dodá energii

Výrazné barvy dodají nejen vašemu bydlení, ale i vám dávku energie. Živá červeno vínová se hodí na oživení jedné stěny v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Červená navíc podporuje chuť k jídlu, proto je velmi oblíbená i v restauracích. Jídlo si více vychutnáte. Pokud vás výrazné barvy lákají, ale ještě jste nenašli odvahu, rok 2018 je ten pravý pro barevné experimenty. Důležité je ale myslet na správnou kombinaci nejen barev, ale i odstínů, materiálů a doplňků. Už 30 % Čechů využívá služeb bytového designera a řeší své bydlení profesionálně. Pěkný výsledek tak mají zaručený. Pokud nechcete malovat, ale bydlení červenou oživit, skvěle poslouží i doplňky. Výrazné bude červené křeslo, koberec, lustr nebo váza.

Mimoňská žlutá

živá žlutá trend 2018Další barvou, se kterou rozhodně neuděláte chybu, je výrazná žlutá. Znáte Mimoně? Přesně taková slunečná žlutá to je. Jednu žlutou stěnu zvolte do jídelny, pracovny nebo obývacího pokoje, doplňte modrými doplňky, třeba polštářky a efekt bude perfektní. Žlutou také krásně sladíte s bílou, krémovou a prvky dřeva. Budete mít pocit, že vám v bytě svítí sluníčko celý den. Dokážete si představit, jaké by to bylo? Výrazné barvy do kuchyně volí i celebrity, třeba Jennifer Aniston se barev rozhodně nebojí.

 

Starorůžová klasika

Dáváte přednost méně výrazným odstínům? I v tomto případě si letos mezi největšími trendy vyberete. Popelavá starorůžová bude hitem pro útulné bydlení. Vyvolává pocit síly, dodává eleganci, jednoduchost a rozhodně podtrhuje styl. Tato romantická barva bude nejlépe slušet obývacímu prostoru doplněný o vzdušný nábytek.

Ultrafialová barvou roku 2018

Fialová patří už několik let mezi nejoblíbenější barvy při výmalbě interiérů. Fialová podporuje představivost. Je to barva originální, provokativní a podporuje vizionářské myšlení. Pantone Color Institut zvolit barvu Ultra Violet (18-3838) za barvu roku 2018. Ta vystřídala loňskou svěží zelenou, která symbolizovala nové začátky. Víte, že fialová je u Čechů jedna z nejoblíbenějších barev? Často ji volí do ložnice. Není to poprvé, co je fialová zvolena barvou roku. V roce 2014 to byla orchidejově fialová. Je nadčasová a stále in. S fialovou rozhodně nešlápnete vedle. Kromě fialový výmalby můžete interiér oživit i útulným fialovým světlem.

Květinové fototapety a tapety

Fototapeta dokáže velmi věrohodně z pokoje vytvořit havajskou pláž, deštný prales nebo květinovou louku. Jejich popularita roste každým rokem. I naši zákazníci si nejčastěji na fototapety vybírají motiv květin.

Fototapeta s motivem květin Malíři Natěrači CZ

 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies