Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Zimní malování: Proměna interiéru se spoustou výhod

28. 11. 2023

Přemýšlíte o proměně vašeho domova nebo bytu, ale váháte s malováním v zimě? Malířská firma Malíři Natěrači CZ přichází s nabídkou, která vám možná změní pohled na zimní renovace. Malování v chladných měsících nabízí nejen estetické vylepšení, ale také praktické výhody, které by vám mohly přijít vhod.

1. Sleva 50 % na malování:

Jedním z hlavních lákadel pro zimní malování je naše jedinečná sleva 50 %. Stanovili jsme tuto atraktivní nabídku s ohledem na to, že zima je obdobím, kdy si mnoho lidí neuvědomuje potřebu renovace svých interiérů.

 

2. Rychlé termíny:

Chceme, aby naši klienti měli co největší pohodlí. Proto jsme schopni nabídnout rychlé termíny pro malování během zimních měsíců. Naše týmy malířů jsou připraveny zahájit práce co nejdříve, abyste mohli co nejdříve užívat nový vzhled svého domova.

 

3. Rychlé schnutí díky vytápění:

Zima může být spojena s nižšími teplotami, ale díky vytápěnému prostředí dosáhnete rychlejšího schnutí barvy. To znamená, že se nemusíte obávat zdržení kvůli neideálním podmínkám.

 

4. Bez obav z nepořádku:

Chápeme, že malování může zanechat i nechtěnou stopu. S námi však nemusíte mít obavy. Naši profesionálové nejenže provedou skvělou práci, ale také po sobě uklidí. Odsuneme nábytek, pokud je to potřeba, a pečlivě ochráníme vše, co by mohlo být vystaveno barvě.

Objednejte si u nás novou výmalbu na čísle 800 226 226. Nacenění a změření zdarma.

"Věříme, že zima není překážkou pro vytvoření krásného a osvěžujícího prostředí ve vašem domově. Naše firma je tu proto, aby vám přinesla komplexní službu, která není pouze o malování, ale o vytváření příjemného prostředí. S naším týmem profesionálů, moderními technikami a vášní pro krásu vytvoříme pro vás domov, který bude odrážet vaši osobnost a pohodu," dodává Stanislav Kralovanský, majitel firmy Malíři Natěrači CZ.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies