Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Vymalujte v podzimních barvách

30. 10. 2015. autor Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Nechte se inspirovat barvami podzimu a vymalujte v podzimních odstínech. Několik tipů najdete v následujícím článku a také v procházce přírodou.

Podzim je nejbarevnější období roku. Sice bývá spojený s deštivým počasím, odcházejícím teplem a šedivou oblohou. Projděte se však v přírodě a uvidíte barevné variace, nad kterými přechází zrak. Inspirujme se proto při malování pokojů podzimními tóny. Jedná se o světlejší, matné odstíny hnědé modré a červené. Všechny tyto barvy působí spíše na zklidnění člověka. V následujících řádcích si projdeme působení některých odstínů z řady interiérové tónované barvy Brillant Creative.

Hnědá elegant

Odstín  vhodný do reprezentativních domácích i komerčních prostor. Své místo má v moderně zařízených obývacích pokojích nebo manažerských kancelářích. Ve vzorníku HET Ready mix ji najdeme pod značkou BC 0269. Hnědá je barva země, proto působí uklidňujícím dojmem. Všeobecně ji preferují spíše materialisté, kteří umí dobře hospodařit s penězi.

Výmalba pokoje - BC Hnědá Elegant

 

 

 

 

 

 

 

 

Modrá harmony

Modrá harmony, kterou ve vzorníku najdete pod zkratkou BC 0439, je ideální do kancelářských prostor bank nebo pojišťoven, protože symbolizuje důvěryhodnost. V soukromých prostorech ji nejčastěji najdete v ložnici a koupelně, protože evokuje příjemnou atmosféru a napomáhá klidnému spánku. Pokud zákazník zvolí modrou barvu, je třeba ho upozornit, že příliš modré v jedné místnosti působí chladně. Je proto vhodné ji kombinovat s barvou bílou nebo třeba žlutou energy BC 0669.

Malování pokojů - BC modrá harmony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyrkysová fantasy

Hned vedle modré  harmony ve vzorníku leží BC 0499, tedy tyrkysová fantasy. Účinky tyrkysové spojují to nejlepší z působení zelené a modré. Tyrkysová rozvíjí spontánnost a přátelství, a proto se hodí spíše do soukromých prostor. V komerčních objektech se s tímto odstínem můžeme setkat v kosmetických, kadeřnických a masážních salonech.

Malování bytu - BC 0499 tyrkysová fantasy

 

 

 

 

 

 

 

 

Béžová delicate

Jemný odstín, který se řadí mezi neutrální a nese označení BC 0219. Sice je to barva neutrální, ale velmi žádaná a oblíbená. Béžová je světlejší variantou hnědé a bývá často používaná v interiérech jako její alternativa. Béžová není příliš typická pro kanceláře. Přesto existuje odvětví, kde je pro své vlastnosti populární, a to je wellness. Béžová totiž uklidňuje a nechá člověka zapomenout na stres.

Malování pokojů - BC 0219 béžová delicate

 

 

 

 

 

 

 

 

Podzim po celý rok

Žádné roční období není tak bohaté na barvy jako podzim. Když však správně aplikujete podzimní odstíny na vaše zdi, můžete si jejich barevnost užívat celý rok. Výběr vhodného odstínu pro konkrétní prostor je základ. Důležité je sladit doplňky, nábytek (případně barvu s nábytkem), množství světla a velikost místnosti. Pokud se však obrátíte na odborníky, není třeba si dělat starosti a s chutí se pustit do nové výmalby. Barvy společnosti HET vás nezklamou.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies