Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Malování bytu není strašák. „Sama už bych to nedělala.“ Říká o výmalbě s malířskou firmou zákaznice Hana

Už několik týdnů se vám nelíbí pohled na zašpiněné zdi a říkáte si, chtělo by to vymalovat… Ale tápete, zdali to zvládnete sami, nebo si zavoláte firmu? Chtěli byste vědět, jak to dopadne s malíři? Proto jsme vyzpovídali naši zákaznici. A bez cenzury!

 

 

Malován bytu Malíři Natěrači CZNedávno jste si nechala vymalovat byt. Proč?

Zůstal mi v Ostravě byt 2 + 1 po mamince a rozhodla jsem se ho pronajímat. Tak ať ho má nový nájemce pěkně čistý.

Jakou barvu nebo barvy jste pro výmalbu zvolila?

Bílou. Já mám prostě nejraději bílou. Byt pak vypadá nádherně svěže a je světlý. Sama si pak interiér dozdobím obrázky, dekorací, nebo různými polštářky. Navíc si tak mohu barvy v místnosti kdykoliv změnit podle nálady.

Jak malování probíhalo? 

Malíři byli velmi pečliví. Sádrovali veškeré díry a zbrousili všechny nerovnosti, aby nebylo nic vidět. A jsou také čistotní. Byt je dnes krásný a čistý.

A jak rychle malíři pracovali? Nemusela jste je popohánět do práce?

Mně bylo jedno, jak dlouho jim to bude trvat, protože jsou placeni za úkol, a ne za hodinu. Dopředu jsem znala přesnou cenu. Ale musím říct, že mi malíři vždy řekli, jak dlouho bude malování trvat, a vždy to chlapci stihli. Malovali nám už několikrát.  

Opravdu?

Ano, malovali nám byt i chalupu. Zhruba jednou za pět let vždy malujeme.

Přijeli malíři včas? Už jsem slyšela i o takových případech, že některé firmy dokonce bez omluvení nepřijely vůbec.

(Paní Hana se směje) Měli přijet o půl osmé a byli tady už v 7.15. Vše dodrželi, poslali mi den dopředu i potvrzující sms.

Pomohli vám odsunout nábytek?

Tuto službu nabídli. Byt byl ale prázdný, tak to nebylo potřeba. Jsem asi stará škola, ale já mám stejně nejraději vše připravené dopředu, tak bych si na to pozvala někoho z rodiny už s předstihem.

No vidíte. A my jsme zvyklí u zákazníků balit i hrníčky z poliček J Jak jste si malířskou firmu vybrala, proč padla volba na Malíře Natěrače CZ?

Tentokrát už jsem nevybírala a rovnou jsme firmu Malíři Natěrači CZ oslovila. Malují nám už deset let a vždy jsem s nimi maximálně spokojená, proto nemám důvod zvát jinou firmu. Také se mi líbí jejich sezónní akce a slevy, takže mi malují vždy velmi výhodně.

Aha. A jak jste je před deseti lety objevila?

Tenkrát jsem potřebovala vymalovat byt. Viděla jsem nějakou reklamu a porovnala si více firem. Dali mi dobrou cenu a vymalovali brzy. A navíc perfektně.

Musela jste po malířích uklízet? Spousta lidí malování odkládá, protože se bojí pak toho nepořádku.

Nemusela. Oni hlavně všechno perfektně zakryjí. Pak po sobě ještě i uklidí. Mně se někteří smějí, ale já dělám to, že uklízím před malováním. Nábytek si otřu a vše omyju. Malíři pak už oblepují čisté věci a když plachty sundají, mám uklizeno a nemusím už nic dělat. 

To je dobrý nápad! A už teď víte, jaké malování vás čeká příště?

Ano, budeme malovat chodby v našem paneláku, kde bydlíme. Je to čtyřpatrový dům bez výtahu, tak schody jsou hodně používané a není to tam hezké. Zdi se budou muset oškrábat, vyrovnat nerovnosti, no bude s tím spousta práce. Ale vím, že Malíři Natěrači CZ to zase zvládnou.

 

Ať dílo dobře dopadne a děkuji za rozhovor.

 

V rozhovoru odpovídala pan Hana Ciglerová, zákaznice firmy Malíři Natěrači CZ.

 

Ponz. obrázek je ilustrační

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies