Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

5 důvodů, proč se vyplatí malovat v zimě

Blíží se zima a spoustu z nás napadá, jak zimní dny využít. Právě v tomto období trávíme nejvíce času doma, proto přichází ta správná příležitost si své obydlí zkrášlit a zútulnit. Napadá vás, že by se hodilo vymalovat? Dáme vám 5 důvodů, proč právě teď je ideální příležitost.

Malování bytů a domů se slevou až 50 %

I letos jsme připravili jednu z našich nejoblíbenějších akcí, a to je obrovská sleva na malování během zimy. Ušetříte až 50 %! Nikdy jindy v roce takové slevy nedáváme. A navíc od nás dostanete balení (50 ks) zdravotnických roušek. Zavolejte na naši zákaznickou linku 800 226 226 a vše s vámi domluvíme.

Malování v zimě se slevou 50 %

Krátké objednací termíny

Pro zimu je typické, že k většině zákazníků přijedeme malovat během pár dní od objednání. Navíc se na nás můžete spolehnout. Termíny nerušíme a vždy přijedeme včas. Chováme se také zodpovědně k našim zákazníkům i zaměstnancům, proto v této době klademe obzvlášť vysoké nároky na hygienu. Každý den používáme nové respirátory, ochranné rukavice a před návštěvou zákazníka si měříme teplotu.

Malování jde rychle

Přes zimu se doma topí, zdi jsou vyhřáté, barva tedy dobře schne. Nemusíte se bát, že by bylo potřeba celý den větrat. Také vám dopředu řekneme, kolik času nám malování zabere.

Bytový designer poradí zdarma s výběrem barev

Není jednoduché se rozhodnout, jakou barvu zvolit. Víte, že například do ložnice je ideální barva pro klidný spánek modrá a do dětského pokoje zelená? Červená podporuje chuť k jídlu, proto vám bude chutnat v jídelně a fialovou zvolili naši fanoušci na Facebooku za nejoblíbenější barvu. Naši bytoví designeři jsou připraveni poradit tak, aby výsledek byl zkrátka perfektní.

Odsuneme nábytek, uklidíme po malování

Pokud se vám nechce o nic starat, rádi se postaráme my. Vy můžete odjet na výlet a vrátit se do hotového. Odsuneme nábytek, zakryjeme fólií, pečlivě oblepíme dveře, okna.. Na závěr po sobě uklidíme. Doporučujeme přečíst si reference od našich zákazníků.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies