Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Jaký je ideální malíř? Rychlý, spolehlivý a nezanechá po sobě nepořádek

Požadavky zákazníků na malování bytů a domů se zvyšují. A my jim nasloucháme. Dnes zákazník netouží jen po tom, mít nově vymalováno. Chce mít vše rychle hotové a ideálně bez práce. Malířská firma Malíři Natěrači CZ letos slaví 20. narozeniny a za tu dobu stihli vymalovat přes 15 tisíc nemovitostí. V čem je dnes malování jiné a co všechno můžete od malířské firmy očekávat, vysvětluje její majitel Stanislav Kralovanský.

1. Rychlost nade vše

Ideální malíř pokojů - Malíři Natěrači CZ

Dnes už neplatí, že si lidé pozvou malíře a týden s nimi téměř žijí. Každý chce mít vymalováno rychle a tak, aby o malířích co nejméně věděl. Naši malíři běžně vymalují byt 2kk za jeden den nebo patrový rodinný dům za dva dny. Náš zákazník tedy může ráno odejít do práce a až se vrátí, vše je hotové. 

2. Cenu za malování znáte předem

U solidní firmy se vám nestane, že budete platit více, než bylo předem řečeno. Malíři Natěrači CZ udělají přesnou kalkulaci předem. Také budete vědět, kolik času malování zabere.

3. Minimální příprava 

Zákazník se nemusí o nic starat, není potřeba dělat velké přípravy. Malíři odsunou nábytek a vše pečlivě zakryjí plachtou a oblepí páskou. Pokud tedy nemáte doma nikoho, kdo by vám s nábytkem pomohl, nebo se vám jen nechce, můžete to s klidným srdcem přenechat malířům.

4. Malíři opraví nerovnosti na zdi

Někde odpadl kousek omítky, zeď je popraskaná nebo jsou ve zdi otvory od poliček či obrázků? Malíři veškeré nerovnosti nejdříve zapraví, pak se pustí do malování.

5. Pomohou s výběrem barev

Váháte, zdali vymalovat na bílo, barevně, nebo zvolit tapetu? Malíři Natěrači CZ mají své proškolené designéry, kteří poradí zdarma. Dnes je tu pro zákazníky 35 zaměstnanců firmy Malíři Natěrači CZ, z toho tři bytoví designeři, jejichž služby jsou čím dál více žádané. „Snažíme se být alespoň na chvíli součástí života našeho zákazníka. Naše práce není jen vymalovat. Je to pomoci s výběrem barev, zpříjemnit bydlení a navodit doma pocit pohody,“ říká o rozšíření služeb majitel firmy Stanislav Kralovanský.

6. Barva, betonová stěrka nebo tapeta?

Můžete mít vše. Malíři se v branži neustále vzdělávají a rozšiřují spektrum služeb. Jednu místnost můžete čistě vymalovat, za TV stěnu si vyberete třeba betonovou stěrku a do dětského pokoje veselou tapetu. Vše budete mít profesionálně provedené od jedné firmy.

7. Úklid po malování

Váš byt bude po malování čistý. Nemusíte se děsit nepořádku po malování. Po našich malířích nezůstanou pocákané podlahy, dveře nebo nábytek. Také samozřejmě odvezeme veškerý odpad. Vrátíte se do pěkného, nového prostředí.

8. Záruka na služby 

Malování svépomocí je často práce s nejistým výsledkem. Naše firma však poskytuje záruku, proto se zákazník nikdy nemusí obávat, že by se něco nepovedlo.

 

 

 
 

Zpět

Změna preferencí cookies