Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Dekorujte si domov na míru

11. 11. 2016, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Chcete si přizpůsobit interiér čistě podle sebe a vykročit ze zaběhnutých šablon? Přečtěte si, jaké máte možnosti.

Cítit se v bezpečí a pohodlně, to jsou hlavní atributy, které tvoří z domu domov. Z opravdového domova na nás na každém kroku dýchá duše domácího. Ať jsou to typické vůně, zvolené barvy, materiály nebo doplňky. Nedílnou součástí toho, jak interiér působí je dekorace zdí. Pro ty odvážné a kreativní dnes existuje řada možností, jak přizpůsobit zdi zcela vlastnímu gustu.

Co nabízí výmalba

Ruční malování - malíři OstravaPokud se rozhodnete sáhnout po barvách a zvolíte výmalbu, máte několik možností jak nechat promluvit svou osobitost. Samozřejmostí je výběr barev. S konkrétním odstínem vám v případě pochybností pomohou barevné vizualizace nebo bytový designer. Další možností je sáhnout po originálních dekorativních technikách. Ty dokážou na zdi vytvořit mramorový nebo antický efekt a zeď se ozvláštní.

Zapomenout bychom neměli ani na ruční malování, díky kterému na zeď dostanete konkrétní oblíbené motivy. Možností jak vymalovat je v současné době opravdu nepřeberné množství. Kombinovat je možné barvy i techniky. Důležité však je se krotit, aby interiér nepůsobil přeplácaně.

Tapety jsou opět trendy

Doba, kdy celý byt byl ponořený do drobných vzorů, které měli téměř všichni, už jsou v nenávratnu. Současné tapety mají moderní vzory a jejich použití je široké. Vždyť kromě klasického využití na stěnu můžeme tapety využít pro obnovení starého nábytku nebo jako zarámovaný obraz.

Zvláštní kategorií tapet jsou fototapety. Formát, na kterém namísto opakovaných vzorů najdete oblíbené město, scenérii nebo filmové postavy. Rozměrů je řada. Můžete si vybrat spíše obraz nebo velkoplošnou tapetu přes celou zeď. Existují tisíce již nachystaných tapet, ze kterých mohou zákazníci vybírat. Přesto ani jedna nemusí být to pravé ořechové. Dáváme proto možnost výběru motivu a výroby fototapety na míru. Zákazník si tak přizpůsobí dekorace svého domova opravdu přesně podle svého gusta.

Celý článek najdete na portále Bydlet.cz.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies