Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Červená caliente: Láska prochází žaludkem…

14.2.2018, autor: Stanislav Kralovanský, MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Červená barva je bezpochyby symbolem pro lásku a vášeň. Rudě červená sluší růžím, svíčkám, večerním šatům, ale i výmalbě a bytovým doplňkům. Živá červená, odstín caliente, je jedním z udávajících trendů pro rok 2018. 

Kam v bytě s červenou

Červeně můžete vymalovat jednu stěnu v obývacím pokoji nebo třeba jídelní kout. Podpoříte si tím prožitek z každého jídla, dodáte bytu i vám energii a navodíte příjemnou domácí atmosféru. Caliente, tedy charismatický, silný a energický odstín červené navrhl světoznámý designer Benjamin Moore barevným trendem roku 2018. Červená se výborně hodí v kombinaci s bílou a stříbrnou barvou. Ty mohou jako bytové doplňky, např. koberec, dveře, závěsy, nebo jídelní stůl se židlemi vytvořit úžasný harmonický celek. „Lidé se výrazné červené často leknou, ale naopak, jedna dobře zvolená stěna na červeno působí decentně,“ doplňuje bytový designer Stanislav Kralovanský z malířské firmy Malíři Natěrači CZ.

Červená jako doplněk

Pokud nefandíte výrazně červeným zdím, jemnější mohou být červené doplňky. Může to být červený kobereček nebo jídelní židle. Červené doplňky se naopak výborně hodí k hnědé, ať už zdi nebo kuchyňské lince. 

 

Máte otázky nebo chcete vymalovat? Připravíme vám nezávaznou kalkulaci.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

 

Zpět

Změna preferencí cookies