Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Jaké barvy si vybírají Češi při malování pokojů?

9. 3. 2022

Hledáte inspiraci na malování pokojů? Nebo vás zajímá, jak malují ostatní, jaké barvy volí Češi do obývacího pokoje nebo dětského pokojíčku? Vymalovali jsme už tisíce nemovitostí. Prohlédněte si na naše aktuální tipy.

1. Efekt rosy

Efekt rosy na stropě 

Vaše zdi budou hrát několika barvami a jen tak se neokoukají. Dekorativní stěrková malba s efektem rosy výrazně roste na popularitě. Je možná ve spoustě barevných odstínů, nejoblíbenější je moderní stříbrná a luxusní zlatá. Hodí se do obývacího pokoje, do jídelny, kuchyně, ale i na strop!

„Dobrý den, touto cestou bychom chtěli poděkovat za vaši práci zhotovenou již letos na jaře. Máme "efekt rosa" na naší obývací stěně. Nejvíce na ni máme rádi její proměnlivost pod úhlem světla.” – zákaznice Hana S.

 

"S vymalováním jsem moc spokojená. Úklid po malování nebyl pomalu žádný, výborná domluva jsem moc spokojená. Můžu jenom doporučit." - zákaznice Alena V.

"Dobrý den, chtěla bych mooooc poděkovat Vaši firmě za vymalování celého domu v Paskově. Kluci byli výborní, šlo jim to od ruky a už nikdy nechci jinou firmu a kluky p. R. Kiszku a Pavla... MOHU JEN DOPORUČIT!!!! Také úklid byl výborný, vše navazovalo. Děkuji všem." - zákaznice Pavlína P.

 

 

2. Světle modrá do dětského pokojíčku

Modrá je oblíbená v dětském pokojíčku 

O modré je známo, že umí zklidnit tělo a mysl, a je ideální tam, kde chceme klidně spát. Proto naši zákazníci často volí světle modrou do dětských pokojíčků.

"Jsme velice spokojené s odvedou zakázkou. Super profesionální přístup, vše precizně zakryli, vymalovali, uklidili po sobě, rozhodně doporučujeme všem využít jejich profesionální služby. Absolutní špička." zákaznice Pavlína K.

 

 

3. Fototapety s přírodním motivem

Fototapeta je vhodná i na strop 

Výrazné přírodní motivy jsou hitem. Navíc jsou tak identické, že budete mít pocit, že máte les přímo v obýváku.

 

"S firmou jsme byli opravdu spokojeni, vyšli nám vstříc i v případě že nám hořel termín a potřebovali jsem dodělávky prakticky ihned, i v případě že se část vymalovala před betonáží podlahy a část dodělala až po té nebyl problém nám vyhovět. Malba i tapety jsou nad naše očekávání. Oceňuji flexibilitu, rychlost, čistotu a příjemný a ochotný personál. Těšíme se na další spolupráci."

 

 

 

Podívejte se na naši poslední práci

 

 
 

Zpět

Změna preferencí cookies