Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Napsali o nás

Přečtě si zkušenosti a reference našich klientů. Je pro nás důležité, abyste byli spokojeni.

 

 • Julie Koždoňová, Dětský domov Karviná

  Práci této firmy jsme v Dětském domově využili již několikrát. Firma je velmi precizni, čistotná, dbá na detaily své práce. Nemá problém jak s opravou stěn, tak i s výmalbou špatně přístupných prostor. Práce je odvedena vždy velmi dobře. Spolupráce nejen před započetím i po je na velmi dobré úrovni. Doporučujeme.

 • Pavlína Kutáčová

  Jsme velice spokojení s odvedenou zakázkou. Super profesionální přístup, vše precizně zakryli, vymalovali, uklidili po sobě, rozhodně doporučujeme všem využít jejich profesionální služby. Absolutní špička.

 • Stanislav Schulz , Ostrava

  Dobrý den, touto cestou bych rád poděkoval malíři za skvěle odvedenou práci. Je radost potkat takového mladého člověka, který svou práci odvede opravdu poctivě. Mohu jen doporučit .

 • Martin Liberda

  Profesionální a čistá práce, téměř nebylo co uklízet, rychlost, domluva a bezplatná konzultace před objednáním je výborná. Doporučujeme!

 • Alena Vičanová

  S vymalováním jsem moc spokojená. Úklid po malování nebyl pomalu žádný, výborná domluva jsem moc spokojená. Můžu jenom doporučit

 • Šárka Bittnerová

  Dobrý den, jednání s Vaší firmou, jednání s pracovníky i jejich vstřícnost byla na velmi dobré úrovni. Naše zakázka byla naplánována na 5 dní. V průběhu práce však bylo zjištěno, že tuto dobu nelze dodržet z důvodu většího rozsahu prací, které se projevily až v průběhu realizace. Vaším zástupcem jsme byli o situaci okamžitě informováni včetně navýšení částky k úhradě. Pracovníci ochotně svou započatou práci dokončili neplánovaně v sobotu a v neděli. Vše bylo provedeno včetně úklidu k naší plné spokojenosti. Určitě Vaši firmu doporučíme známým... S pozdravem Šárka Bittnerová, Opava

 • Reference SMO, MOb Vítkovice

  Vážený pane Maňásku, vážený pane Kralovanský, ráda bych Vám a vašim zaměstnancům a kolegům touto cestou chtěla moc a moc poděkovat za skvělé služby, které pro náš městký obvod realizujete. V průběhu let 2017-2019 jsme společně dokázali "vyšpěrkovat" nádhernou budovu, kulturní památku, radnici městského obvodu Vítkovice se sídlem na Mírové náměstí 1 a také další odloučená pracoviště úřadu např. Zengerova 1. Jsem velmi ráda, že s vámi můžeme spolupracovat. Jste profesionální, flexibilní, velmi šikovní a prostě skvělí. Přicházíte s dobrými nápady, neremcáte a makáte a nejen práce malířů a netěračů, ale celého realizačního týmu včetně fakturace a objednávek je výborná. Je na vás spolehnutí a práce o víkendu vám nevadí - minimalizuji tak zásahy do běžného provozu chodu radnice a to je pro mě důležité. Děkuji, že jste a pokud by měl někdo další zájem s vámi spolupracovat, tak ode mne máte velkou pochvalu a poděkování. Díky, že jste. Ing. Romana Filipová (referent hospodářské správy ,odbor organizační, vnitřních věcí a kultury,Statutární město Ostravam městský obvod Vítkovice)

 • Koňo-fit s.r.o

  S firmou jsme byli opravdu spokojeni, vyšli nám vstříc i v případě že nám hořel termín a potřebovali jsem dodělávky prakticky ihned, i v případě že se část vymalovala před betonáží podlahy a část dodělala až po té nebyl problém nám vyhovět. Malba i tapety jsou nad naše očekávání. Oceňuji flexibilitu, rychlost, čistotu a příjemný a ochotný personál. Těšíme se na další spolupráci.

 • Paní Pavličková - Paskov

  Dobrý den, chtěla bych mooooc poděkovat Vaši firmě za vymalování celého domu v Paskově. Kluci byli výborní, šlo jim to od ruky a už nikdy nechci jinou firmu a kluky p. R. Kiszku a Pavla... MOHU JEN DOPORUČIT!!!! Také úklid byl výborný, vše navazovalo. Děkuji všem Paličkovi Paskov

 • Max Schramm

  Dobrý den, rádi bychom chtěli poděkovat za výmalbu schodište na Vyhlídalové ulici v Opavě. Děkujeme Radovanovi, Daliborovi a taky devčatům za úklid. Všem nájemníkum se to líbí. Přeji Vám hezké vánočni svátky za SVJ, Max Schramm s manželkou. Děkujeme!

 • Pavlína Skřičková

  Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za profesionálně odvedenou práci včetně úklidu bytu po malování. Dnes jste malovali byt mých rodičů v Novém Jičíně, Pod Lipami 19. Vše je precizní, bez výtek, budeme Vás doporučovat svým známým, protože vše bylo z Vaší strany provedeno perfektně. Ještě jednou děkuji.

 • Jana Kořistková

  Dobrý den, dovolte mi, abych vám poděkovala za vymalování bytu 12. července 2018. Od prvního kontaktu s firmou, vyměřením v bytě panem Ondrou a vymalováním panem Mirkem probíhalo vše rychle, bez problémů a profesionálně. Děkuji panu Ondrovi, že přijel ještě jednou, protože jsem se nemohla rozhodnou pro tu správnou barvu. Děkuji panu Mirkovi, který pracoval rychle, čistě, precizně a poradil i s odstínem. Díky němu se malování proměnilo v příjemný den. S výsledkem jsem naprosto spokojená a mohu vřele doporučit. Jana Kořistková, Ostrava

 • Marcela Banszelová

  Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat firmě MALÍŘI NATĚRAČI CZ, obzvlášť panu Pecháčkovi za rychlou a super provedenou práci na našem obývacím pokoji, děkujeme a určitě Vaše služby opět využijeme.

 • Dagmar Gawlasová

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat vašim malířum panu Mirkovi, panu Jáchymovi za rychlou a kvalitní práci a příjemné vystupování, kteří u nás malovali od 26.3. - 29.3. 2018. Dalším zájemcům můžeme jen doporučit . Děkujeme.

 • Morcinková Růžena, Karviná

  Dobrý den, chci vyjádřit poděkování pro pana Poloczka a pana Dudu. Ve dnech 21.11.- 22.11.2017 v mém bytě nahazovali omítku a malovali.Oceňuji jejich profesionální přístup, odbornost a rychlost. S odvedenou prací jsem spokojena.

 • Ing. Jarmila Kaczmarczyková, Raškovice

  Dobrý den, dne 20. a 21. záři 2017 malovali u nás malíři Václav Klíma a Petr Götz. Přestože z organizačních důvodů (vinou vyšší nemocnosti zaměstnanců byli posláni na dokončovací práce předchozí zakázky) přišli o tři hodiny později, to, co předvedli, nejde nazvat jinak než „malířským koncertem“. Oba byli při práci perfektně sehraní, vystupovali slušně a „potichu“ (žádná doplňková hlučná hudba z donesených přístrojů, ale příjemné pohvizdování „starých“ melodií

 • RNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D., ředitel školy Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh

  Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vymalování školy. Vůbec jsem nedoufal, že by bylo možné, někoho sehnat ještě přes prázdniny. Vaše firma reagovala velmi flexibilně a zaměstnanci byli vstřícní a svou práci splnili perfektně a v termínu. Prosím také o ocenění konkrétně vašeho zaměstnance pana Trnky, který byl u nás nejčastěji a svou práci odváděl dokonale. Velice vám za naší organizaci děkuji za práci pro nás! S pozdravem

 • Miloslava Kletečková , Ostrava - Zábřeh

  Vážení , vyjadřuji velikou pochvalu pánům V.Klímovi a P. Go"tzovi za výborně odvedenou práci , kterou u nás provedli ve dnech 11.9.-12.9.2017. Firma může být spokojená , že u nich pracují tito pánové, a zákazník , který si u nich práci objedná , může mít jistotu , že nebude zklamán , ale spokojen. Děkuji pánové!

 • Simona Němejcová, Opava

  Od 11.9- 13.9 maloval u nás v domě v Opavě pan Trnka se svým parťákem, jehož jméno bohužel nevím. Chtěla bych jim poděkovat a pochválit je za perfektně odvedenou práci. Firmu mohu vřele doporučit. Za Společenství pro dům

 • Eva a Zdenek Vlčkovi, Ostrava - Zábřeh

  Dne 30.7. 2017 malovali u nás v bytě, na ulici Průkopnická 16, Ostrava - Zábřeh dva Vaši zaměstnanci : paní Lenka Gebická a pan František Poloczek. Prostřednictvím tohoto dopisu bychom chtěli těmto zaměstnancům velice poděkovat za výbornou,kvalitní a profesionální práci. S prací Vaší firmy jsme byli velice spokojeni.

 • Mgr. Blažková Jindřiška, Havířov - Podlesí

  Dne 11.8.2017 dokončili zaměstnanci Vaší firmy pod vedením pana Jiřího Ondryáše objednanou zakázku na malířské a natěračské práce na ZŠ Mládežnické v Havířově. Dovolte nám vyjádřit poděkování za mimořádně kvalitní odvedenou práci, především oceňujeme kvalitu úklidu po malování.

 • Kurečková Iveta, Frýdek-Místek.

  Dobrý den,chtěla bych poděkovat za profesionální přístup vašim malířům - panu Mirkovi, panu Jáchymovi a panu Honzovi za perfektní srovnání stěn a vymalování.

 • Jana Petrů, Kunčice pod Ondřejníkem

  Dobrý den, chtěla bych vyjádřit maximální spokojenost s vaší firmou. Malování proběhlo v pohodě, rychle a velmi kvalitně. Jmenovitě děkuji panu Jáchymovi a panu Mirkovi za profesionální přístup, příjemné vystupování a ochotu.

 • Společenství vlastníků jednotek Mánesova 2762/14 Ostrava

  Dobrý den, v týdnu od 26.6-30.6.2017 proběhlo v našich společných prostorách bytového domu na ul. Mánesova 2762/14 malování Vaší firmou. Chtěla bych za naše společenství vlastníků poděkovat za perfektně provedenou práci, úklid a za přístup Vašich zaměstnanců k práci. Jmenovitě prosím vyřiďte naše poděkování panu Petrovi a Vencovi. Děkujeme

 • Alena Rosová, Opava

  Chci velmi poděkovat za práci malířům Josefovi a Jirkovi, kteří u nás malovali od 19. června. Odvedli skvělou práci: rychle, precizně, čistě. Byli milí, vstřícní a pohodoví.

 • Petr Linhart, Košařiska

  Patří poděkování N. Prokopové, P. Götzovi a V. Klímovi za profesionální přístup a odvedenou kvalitní práci při renovaci malby interiéru a pokojů bývalé hájenky ve dnech 12.6.-16.6., jsme velice spokojeni a můžeme jen dalším zájemcům o vymalování firmu Malíři a natěrači cz doporučit!

 • Marie Puchelová, Karviná

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat vaší firmě za dobře odvedenou práci pana Jáchyma. Precizně srovnané stěny i strop, výmalba přesně podle našich představ a jako senioři oceňujeme to že úklid po malování nebyl třeba vzhledem k dobré přípravě. Děkujeme

 • Zuzana Navrátilová, Orlová

  Dobrý den, chtěla bych vyjádřit maximální spokojenost s prací malíře pana Václava a jeho kolegy, kteří u mne ve dnech 18. a 19.4. malovali. Perfektní profesionální práce a přístup k zákazníkovi. Jsem již starší ročník, takže pamatuji dost, ale tak pohodové, klidné a čisté malování celého bytu jsem ještě nezažila. Děkuji vaší firmě a zejména jim dvěma. S pozdravem Zuzana Navrátilová

 • Ingrid Šebenová, Frýdek-Místek

  Byla jsem velmi spokojená s odvedenou prací malíře (p.Lukáše) a tapetáře. Po této zkušenosti mohu jen vřele doporučit a popřát další stejně spokojené klienty! Ingrid Šebenová

 • Eva Šmídová, Frýdek Místek

  Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci ve F-M ve dnech 28. - 29. 3. Vaši malíři Martin a Jan jsou opravdu moc šikovní a vaši firmu doporučuji dál! Pěkný den a hodně spokojených klientů. Eva Šmídová

 • Petr Krkoška, Ostrava

  Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální práci, kterou u nás provedli pan Jáchym a pan Martin ve dnech 10.4.-13.4.2017. Perfektní komunikace čistá a dokonalá práce. Firmu Malíři a Natěrači CZ mohu jen doporučit! Děkuji, Petr Krkoška

 • Pan Pawera, Český Těšín

  Dobrý den, chci Vám předat poděkování za svou maminku. Vymalování tří pokojů provedeno rychle a precízně. Vstřícný přístup obou pánů malířů. Rovněž milé vystupování a pomoc pri výběru barev od p. Prokopové nás velice potěšilo. Jestě jednou děkuji za sebe i svou maminku.

 • Pavlína Nitková, Francouzská 1004, Ostrava-Poruba

  Chtěla bych velmi poděkovat panu Ondřeji Maňáskovi a jeho týmu za perfektně odvedenou práci při výmalbě dvou vchodů bytového domu na ulici Francouzské v Ostravě-Porubě. Především oceňuji dodržení termínu a také profesionalitu malířů. Vše proběhlo v klidu, čistotě a bez problémů. Protože se nám tato firma svým profesionálním přístupem a kvalitně odvedenou prací velmi líbila, doporučujeme všem využít jejich služeb. Good job!!!!!

 • Manželé Mičulkovi, Orlová - Lutyně

  Děkujeme za kvalitně a precizně provedenou práci, kterou ve dnech 14.-16.11.2016 u nás odvedli Vaši zaměstnanci pánové Mirek a Jáchym. Perfektní komunikace, dokonalý servis, čisto a nádherná výmalba v celém rodinném domě. Oceňujeme s jakou řemeslnou ctí oba pánové pracovali, jejich zručnost i loyalitu k firmě. Vážíme si jejich práce a taktéž oceňujeme milý a profesionální přístup paní Prokopové, která zakázku s náma domlouvala.

 • Paní Kučová, Orlová

  Po předchozí domluvě s paní Prokopovou proběhlo ve čtvrtek 10.11.2016 v našem bytě v Orlové malování obývacího pokoje. Chtěla bych tímto pochválit malíře pana Frantu a pana Jiřího za čistou, rychlou a moc hezky provedenou práci. Jsem velmi spokojená. Děkuji Kučová

 • Mgr. Radka Křížová, Petřvald u Karviné

  Dobrý den, děkuji touto cestou za perfektně a precizně odvedenou práci při malování domu v termínu 26.-27.10.2016. Vše probíhalo v klidu, pohodě a s výsledkem jsem velmi spokojená. Velké poděkování patři především panu Jirkovi. Je to skromný profesionál, kterého práce baví a velmi mne překvapil jeho přístup. Je vidět, že práci nedělá z donucení, ale opravdu ho baví. Rovněž velkým překvapením byl fakt, že po malířích nezůstal skoro žádný nepořádek, práci provedli kvalitně a v předem dohodnutém termínu. Takže pár slovy- SKVĚLÁ ,PROFIRMA, kterou mohu jedině doporučit a určitě opět využiji jejich služby. Děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaši práci.

 • CPI BYTY, a.s., Třinec a Český Těšín

  Firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., prováděla v roce 2016 výmalbu společných prostor v bytových domech ve vlastnictví CPI BYTY a.s. v Třinci a Českém Těšíně. S termíny, jednáním a kvalitou provedených prací jsme spokojeni. Těšíme se na další spolupráci.

 • Jaroslav Pokorný, Olomouc

  Dobrý den, děkuji i touto cestou za perfektně odvedenou práci. Všechno proběhlo hladce a výsledek stojí za to. Jsme velmi spokojeni. Přeji mnoho zdaru a spoustu spokojených zákazníků.

 • Paní Poslušná, Klimkovice

  Dobrý den, oceňuji a vážím si práce firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. Byla jsem příjemně překvapená osobním a profesionálním přístupem obchodní zástupkyni a následně pak malířem. Malování proběhlo ve společných prostorech a také v bytě v Klimkovicích ve dnech 22.-24.8.2016. Příprava před malováním vypadala tak, že si všechno malíři zakryli a olepili a následně začli malovat. Nepořádek také po nich nezůstal, takže jsme se nemuseli namáhat s úklidem. Práce byla provedena velmi kvalitně, rychle, včas a v nasmlouvaném termínu, rovněž i cena za malování byla přijatelná. Velmi ráda se na tuto firmu znova obrátím.

 • Manžele Plocovi, Vlčovice-Kopřivnice

  Dobrý den, chtěli jsme ještě jednou poděkovat touto cestou Vaší firmě za profesionální práci. Myslíme tím první kontakt s obchodním zástupcem, naše požadavky, které pro něj nebyly problém, až po samotnou realizaci dvou velice pracovitých, skromných mladých mužů. Natírali nám dům a víme, že to bylo dost náročné, jelikož nám přálo počasí a možná někdy až moc.

 • SVJ - Ostrava Zábřeh

  Ve dnech 1. 8. - 5. 8. 2016 malovala vaše firma sklepní a společné prostory našeho vchodu v Ostravě - Zábřehu , Čujkovova 1730/16. Pan Jan - pracovník, který na této zakázce pracoval byl velice vstřícný , ochotný a vymaloval, jak se na opravdového profesionála sluší. Vchod je vymalován v barvách a skutečně moderně. Vaši firmu MALÍŘI - NATĚRAČI CZ velice ráda doporučím ostatním Společenstvím, neboť kvalita, rychlost i cenová nabídka skutečně odpovídá profesionálům. Děkuji všem, kteří se na této zakázce podíleli. Jana Sopóciová - předsedkyně Společenství vlastníků jednotek Čujkovova 1730/16, Ostrava - Zábřeh.

 • Ing. Lumír Hajný, Nový Jičín

  Dobrý den, chtěl bych pochválit Vaše malíře za výbornou práci, vstřícné chování a pěkný úklid. Malovali jste nám společné prostory v Novém Jičíně ve dnech 20.-23.7.2016 Děkuji za výbornou práci.

 • Paní Kateřina Blahutová, Pazderna

  Dobrý den, ráda bych Vám napsala, že s Vaším panem malířem Mirkem a jeho kolegou, kteří u nás malovali v Pazderně ve dnech 8.-10.června 2016 jsme byli spokojeni. Pan Mirek je ochotný a komunikace probíhala bez problémů. S výsledkem práce jsme velmi spokojeni. Děkujeme. Budeme vaši firmu doporučovat. S pozdravem a přáním pěkného léta Kateřina Blahutová

 • Paní Najmanová, Frýdek-Místek

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vaším zaměstnancům p. Jakubovi a p. Miroslavovi za malování dne 24.5.2016. Oba zaměstnanci odvedli profesionální práci, byli rychlí, práci provedli čistě, byla jsem moc spokojená.

 • Pan Daniel Škudla, Orlová

  Dobrý den, rád bych napsal pár slov k firmě MALÍŘI NATĚRAČI CZ, která u nás prováděla malování a nátěry 18.-19.5.2016 Malování bytu budí respekt, bude-li malba kvalitní, nebude-li moc úklidu a další úkony součinné s malováním. Pokud svěříte malování bytu téhle firmě, tak můžete všechny obavy pustit z hlavy, nic z vašich obav Vás nepotká. Firma MALÍŘI NATĚRAČI pracuje profesionálně, kvalitně a s nepatrnou, téměř žádnou špínou po ukončení prací Vás nezatíží. Není co uklízet, žádné pozůstatky malby, nátěrů neuvidíte. Skvělé a vstřícné chování zaměstnanců, po ukončení prací Vám zavolá pracovnice firmy s dotazy na spokojenost s vyhotovením dílem. Na její dotaz spokojenosti, se dá odpovědět jenom: velice spokojen. Tuto firmu doporučuji!

 • Paní Šafránková, Hlučín

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělou a rychlou odvedenou práci.

 • Paní Ivana Filipová, Ostrava-Fifejdy

  Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Václavovi Klímovi za malování a tapetování ložnice dne 13.5.2016. Odvedl profesionální práci a byla jsem nad míru spokojená. Děkuji!

 • Pan Kašpar, Svibická 1, Český Těšín

  Chtěl bych poděkovat Vašim malířům pod vedením pana Milana za výborně a odborně provedenou práci. A jak se říká Sto a jedna oproti bývalému stavu.

 • Manželé Čadanovi, Havířov

  Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat vašemu zaměstnanci p. Jiřímu Šodkovi za velmi dobře odvedenou práci při malování a následném úklidu ve dnech 31.3. - 1.4.2016. Byli jsme velmi spokojeni. :-)

 • Paní Jiřina Štěpánková - Ignace Šustaly 7084, Kopřivnice

  Chtěla bych poděkovat pracovníkům firmy za skvělou práci a profesionální přístup. Ještě jednou děkuji.

 • Restaurace Barbara, Havířov

  Tuto společnost jsme si pro malování a tapetování v restauraci Barbara v Havířově vybrali na doporučení svých známých a byli jsme nadmíru spokojeni. Oceňujeme jak profesionální přístup vedení společnosti tak i perfektně odvedenou práci samotnými zaměstnanci. Vzhledem k šibeničnímu termínu realizace a složitosti zakázky bychom práci této společnosti popsali slovy "Nemožné ihned, zázraky do tří dnů" a rozhodně doporučili dále.

 • Vládkovi, Ostrava - Bartovice

  Službu jsme letos využili třikrát, jelikož se u nás malovalo na etapy a vždy po každé etapě výmalby zavládla u nás veliká spokojenost, jak s výmalbou samotnou, tak s následným úklidem, prostě tzv. wooow pocit z výmalby a úklidu. :-) Takže kdo má rád plný servis, tak nechá malovaný prostor jak leží a běží, o žádné vyklizení před výmalbou se nestará, ráno odejdete do práce, odpoledne se vrátíte a je vymalováno, uklizeno, prostě čistá práce. Doporučujeme a děkujeme.

 • VÍTKOVICE TESTING CENTER s.r.o.

  Vážení přátelé, zaměstnanci vaší firmy u nás malovali prostory metalografické služebny. Bezprostřední hodnocení práce provedl kolega, který byl po celou dobu v přímém kontaktu s vašimi pracovníky. Za vedení naší společnosti mohu krátce shrnout: Termín byl zkrácen z plánovaných 10 dnů na 5, to pro nás znamenalo, že naši technici, mohli o 5 dní dříve pracovat v čistém a uklizeném prostředí. Malíři byli vstřícní a flexibilní a zcela se v průběhu práce přizpůsobili zcela našim potřebám. Komunikace byla výborná vystupování slušné a korektní. S kvalitou odvedené práce jsme byli velmi spokojeni. Budeme-li v budoucnu potřebovat, zcela jistě se na vaši firmu znovu obrátíme a bude-li příležitost, zcela jistě vás doporučíme dalším.

 • Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

  Společnost MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. malovala pro Slezskou Univerzitu v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné budovy Na Vyhlídce Karviná - Nové Město. Předmětem zakázky byla výmalba pokojů a zbytek na bílo včetně vysprávek pro malbu. Práce byly provedeny v dobré kvalitě. Spolupráce s firmou se nám osvědčila, hlavně v rychlosti provedení a flexibilitě při vícepracích. Zároveň nabízená cena byla ze všech oslovených firem nejnižší

 • Paní Marcela Přibylová - Studentská 2362, Karviná-Mizerov

  Dobrý den, jsem ráda, že jsem si vybrala pro malování a tapetování našeho bytu právě vaši firmu. Všechny práce byly provedené kvalitně a rychle, malíři byli příjemní a ochotní a velice pozitivně hodnotím, že jsem si mohla vybrat jakýkoliv termín pro zhotovení prací. Určitě vás doporučím svým známým.

 • p. Dočekalová, Havířov - Malování bytu

  Dobrý den, jsem ráda , že jsem si vybrala Vaši firmu, jsem spokojená a můžu jen chválit. S přáním pěkného dne spokojená zákaznice. Děkuji.

 • p. Jelena Nováková, Nádražní, Ostrava

  Jsem moc spokojená s vaší firmou. Malíři i vedení jsou moc ochotní a mám zase doma čisto a pěkně. Moc děkuji

 • p. J. Dobrovolný, Ludvíka Podéště 14, Ostrava - Poruba

  Byli jme velice spokojeni s kvalitou práce vaším pracovníkem. Děkujeme panu Pavlovi, který velice ochotně spolupracoval. Jsme rádi,že jsme si objednali malování u vaší firmy. Doporučili jsme Vás svým známým.

 • p. Mikeška, Alžírská 1, Ostrava Poruba.

  Vyslovujeme velkou pochvalu Vašemu zaměstnanci p.Václavu Klímovi za profesionální vymalování celého dvoupokojového bytu. Přeji Vám do budoucna, aby jste měl více tak kvalitních zaměstnanců.

 • p. Oldřiška Říhovská, Zlín, Nad Dolinou 4990

  Ráda bych Vám sdělila, že jsem byla velice spokojená s profesionálním výkonem malířů - pana Maršo a pana Planičky, kteří u nás ve Zlíně malovali minulý týden.Vše perfektně připravili a samotné malování a činnosti s tím spojené provedli rychle a dobře. Už je doporučuji svým známým.

 • Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj

  Byli jsme velice spokojeni jak s kvalitou práce, tak i se vzájemnou komunikací se zhotovitelem a zároveň cenová nabídka byla ze všech oslovených firem nejnižší.

 • MUDr. Irena Ladiniková , Dr.Martínka, Ostrava - Hrabůvka

  Mnohokrát děkuji za precizně provedenou práci na mém rodinném domě. Spokojenost po všech stránkách - doba objednání, malování, vlastní práce včetně zakrytí a úklidu, v podstatě i práce přesčas malíře Jirky. Panu Jirkovi ještě jednou děkuji, umí.

 • p. Kolarčíková, Bezručova 1778, Ostrava - malování bytu

  Jsem ráda, že jsem si objednala malování bytu právě u MALÍŘŮ NATĚRAČŮ CZ. S prací jsem velmi spokojená, malíři se činili k mé velké spokojenosti. Mám 72 let.

 • p. Mikesková, Mitrovická 395, Nová Bělá - Malování rodinného domu

  „Děkuji za skvěle odvedenou práci, která probíhala v ochotě s milým vystupováním obou pracovníků“

 • CLINITEX CZ s.r.o., Zengrova 660/33, Ostrava – Tapetování a malování

  „Opakovaně jsme si Vás pozvali na malování a tapetování. Vždy spokojenost.“

 • Hana Peinlichová, Tolstého 112, Ostrava – Malování bytu

  „S Vaší společností jsem velmi spokojená, proto jsme si Vás pozvali již po druhé. Pracovníci jsou velmi milí a ochotní, práce provedená precizně J „

 • Fráňa Petr, Dudová 8, Ostrava – Malování bytu

  „Práce provedené kvalitně, precizně a rychle. Velice spokojen! Těším se na další spolupráci! Chválím.

 • ŽDB Drátovna a.s. Jeremenkova 66, Bohumín – Malování výrobní haly a kanceláří

  „S Vaší prací firmy jsem byl velmi spokojen. Hlavně s rychlostí a nasazením pracovníků.

 • Tomáš Fránek, Lorišova 4, Ostrava - Malování rodinného domu

  „Rychlé jednání, a skvělé provedení práce. Doporučuji

 • Radim Ožana, 17. Listopadu 399, Ostrava – Malování bytu

  „Absolutní spokojenost, oba Vaši zaměstnanci byli velice slušní a práce byla velice profesionálně provedena. Děkuji“

 • Dana Trávničková, Havlíčkova 767, Klimkovice – Malování bytu

  „ Za 1*, veliká spokojenost, vysoká kvalita, příjemné vystupování.“

 • Mudr. Tomáš Grimm, Zubní Ordinace, Dělnická 24, Havířov – Malování zubní ordinace

  „Byli jsme s Vámi velice spokojeni, jsou šikovní. Děkujeme“

 
Změna preferencí cookies