Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

25. 05. 2020 | Malíři Natěrači CZ slaví letos 20. narozeniny!

Dvě dekády. WOW! Tak dlouho už můžeme zkrášlovat vaše byty, domy a dělat váš domov útulnější. Děkujeme! Jak nám to od začátku šlape? Podívejte se na naše významné milníky.

Děkujeme všem našim zákazníkům, za to, že se si vybírají naši malířskou firmu.

Děkujeme zákazníkům, že se k nám stále vracejí.

Děkujeme všem zaměstnancům, že svědomitě a pečlivě pečují o všechny zákazníky.

Děkujeme i všem školkám, domovům pro seniory, ZOO a dalším organizacím, kterým jsme mohli pomoci, ať už vymalováním, nákupem pomůcek, nebo finančním darem, děkujeme za to, že jste nám dali příležitost pomoci.

Za dvacet let jsme vyrostli, naučili se spoustu nových technik, zaměstnali spoustu skvělých lidí a vymalovali 15 tisíc nemovitostí. Pojďte se s námi podívat, jaká ta cesta byla:

 

Rok 2000 a první malování

První malování, jaké bylo? „Na to si vzpomínám přesně. Zákazníkovi z Havířova jsem v bytě 2+1 dělal omítky, výmalbu a pokládal plovoucí podlahy,“ popisuje Stanislav Kralovanský, zakladatel dvacetileté malířské firmy Malíři Natěrači CZ. „Byl to začátek, žádné zkušenosti a špatně jsem nacenil nabídku, takže jsem na tom ještě 12 tisíc prodělal. Měl jsem pro start podnikání našetřeno 30 000 Kč. Z toho šlo ještě 12 tisíc na první reklamu.“ 

„Chtěl jsem to vzdát,“ říká Kralovanský. Ale nevzdal a dnes má největší malířskou firmu v ČR.

Takto vypadal náš první inzerát v Zikádu a reklama na autobuse:

První inzerát Malíři Natěrači CZ  Reklama autobus Malíři Natěrači CZ

 

 

 

 

 

 

Rok 2001 – první stovka zákazníků

Zavedli jsme první infolinku pro zákazníky zdarma a vymalovali první stovku nemovitostí. Po prvním roce jsme měli deset zaměstnanců. Do dvou let se jejich počet zdvojnásobil. 

 

Rok 2002

Náš první web www.maliri-nateraci.cz. Na tu dobu nebyl špatný, co myslíte? :-)

První web Malíři Natěrači CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konečně vlastní zázemí!

Z garáže od rodičů jsme se přestěhovali do naší první kanceláře. „Sice to byla jen kočárkárna v bytovce, ale měl jsem z toho ohromnou radost,“ vzpomíná Stanislav Kralovanský. 

 

Rok 2005 – deset tisíc zákazníků

Během pěti let jsme malovali už pro deset tisíc zákazníků. Velkou část zakázek dříve tvořilo i natírání oken. Plastová okna nebyla a ta dřevěná vyžadovala pravidelné natírání. Vzpomínáte?

Zakázek bylo hodně, v týmu nás bylo 50. Práce byla hlavně sezónní. Přes léto se malovalo a natíralo, v zimě ale tolik práce nebylo. „Začali jsme plánovat a počítat, aby firma měla dost zaměstnanců a práci pro všechny po celý rok,“ dodává majitel firmy.

 

Rok 2013 - nový web

Máme nový web, líbí se vám? A snažíme se o něj starat. Pravidelně připravujeme různé návody, tipy, inspirace a odborné články.  

Nový web 2 Malíři Natěrači CZ

 

 

V roce 2013 jsme se zapojili do systému DOBRÝ ANDĚL a finančně tak už sedmým rokem přispíváme rodinám s dětmi, které se vlivem těžkého onemocnění dostaly do finanční tísně. Momentálně jsme darovali těm, co to potřebují, přes 300 tisíc korun. 

Tento rok jsme si také našli nové zázemí v Havířově na ulici U Strommovky, ve kterém nás najdete i dnes. 

Dobrý anděl MALÍŘI NATĚRAČI CZFirma Havířov Malíři Natěrači CZ

 

2014 – Betonová stěrka a fototapety

Zákazníci chtějí své domovy moderní. Hitem začíná být imitace betonu v interiéru, aplikujeme tedy betonovou stěrku. Dalším žádaným doplňkem jsou fototapety. Někteří si vyberou např. pěkný obrázek přírody a někdo si ozdobí pokoj vlastní tvorbou, třeba pěknou fotografií svých dětí.

Betonová stěrka v interiéru Malíři Natěrači CZ Fototapety jsou IN Malíři Natěrači CZ

Rok 2015 – bytový designer

SekinaProtože se nás ptáte, která barva je vhodná, jakou tapetu dát do dětského pokoje a jak celkově sladit barvy v interiéru, vyškolili jsme tři naše zaměstnance na profesionální bytové designery. Od nich si zákazníci nechávají zdarma radit při každém malování. Ti už několikrát vystoupili i v pořadu Dobré ráno na ČT2.

V tomto roce se toho událo více. Adoptovali jsme keňskou holčičku jménem Sekina, narozena v roce 2011, a financujeme jí školu.

 

 

Rok 2017- nejoblíbenější firma

Nejoblíbenější firma Malíři Natěrači CZ

Byli jsme zvoleni nejoblíbenější malířskou firmou v kraji. Moc si toho vážíme a děkujeme! 

 

 

 

Rok 2018 - vlastní prémiová barva White Gold

Privátní bílá barva White Gold Malíři Natěrači CZ

Známe náročné požadavky zákazníků. Bílá stěna zkrátka musí být dokonalá. Proto jsem společně s firmou HET vyvinuli privátní značku White Gold, kterou malujeme výhradně naším zákazníkům.

 

 

Rok 2019 - 30 tisíc fanoušků na Facebooku

Máme 30 tisíc fanoušků na Facebooku. Díky, že tu s nám jste, povídáte si, komentujete, lajkujete a často i posíláte své fotky, ukázky, to je skvělé!

Recenze na Facebooku Malíři Natěrači CZ Reference na Facebooku Malíři Natěrači CZ

 

Rok 2020 - 15 tisíc zákazníků

Pracuje u nás třicet skvělých zaměstnanců a nástupní hodinová mzda je dnes 4 x vyšší než před dvaceti lety. Vymalovali jsme přes 15 tisíc nemovitostí. A přestože nyní máme stabilní základnu zaměstnanců, stále rosteme, koukněte na naše nové přírůstky. Jsou to děti našich zaměstnanců. Sice ještě neumí tak dobře malovat, jako ti velcí, ale určitě jsou roztomilejší :-)

Max Adam Ema Ester

 

 

 

 

 

 

A protože slavíme narozeniny, máme po celý rok připraveny pro naše zákazníky super akce. Během května, června a července rozdáváme na malování 250 000 Kč! Navíc malujeme tři byty úplně zadarmo. Po zbytek roku pak maujeme o 20 % levněji.

Malíři Natěrači CZ slaví 20 let

 

 

Zpět

Změna preferencí cookies