Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

07. 02. 2017 | Naši bytoví designéři v Dobrém ránu ČT

Naši skvělí bytoví designéři Ondřej Maňásek a Nicola Prokopová navštívili vysílání Dobrého rána v České televizi. Divákům poradili například jak správně vymalovat či jaké barvy do svého interiéru zvolit. 

Naši bytoví designéři navštívili vysílání Dobrého rána

Dne 1. února naši skvělí bytoví designéři Ondřej Maňásek a Nicola Prokopová navštívili vysílání Dobrého rána v České televizi. Divákům poradili například jak správně vymalovat či jaké barvy do svého interiéru zvolit. Nezapomněli také upozornit, jak barvy na stěnách dokážou na nás působit, a jakým způsobem dokážou ovlivnit dispozice pokoje.

Představili také trend poslední doby – zajímavé fototapety, které se skvělé hodí, jak do dětského pokojíčku, tak do ložnice. Fototapety totiž dokážou netradičně oživit místnost a navíc jsou vkusným doplňkem. Fototapetu si můžeme nechat vytvořit na míru, lze si totiž vybrat z obsáhlé databanky fotografii či použit vlastní. Díky nim se pak například potulujeme uličkami Paříže, hlubokým lesem či jarní loukou.

Bytovi designeri  v Ceske televizi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tapety jsou zase IN! 

Tak jako fototapety jsou oblíbeným trendem dnešní doby, nesmíme zapomínat na klasické tapety, které se po létech vrací v různých podobách. Dnes si již můžeme vybrat z tapet vinylových či fleecových, které jsou skvěle omyvatelné vodou a jejich údržba je velmi jednoduchá. Navíc pokud budeme chtít změnu, tapetu lze jednoduše odstranit a vyměnit za novou!

Nicola Prokopová také prozradila, že nejoblíbenější motivy tapet mezi Čechy jsou především květy a stromy. Kromě toho však klienti také rádi experimentují s různými ornamenty, pruhy či puntíky. Díky takové tapetě lze dobře vyřešit dispozici pokoje. „Například s pruhovanou tapetou je to stejné, jako s oblečením - vodorovné pruhy rozšiřují a svislé zužují,“ dodal ve vysílání Ondřej Maňásek.

Nicola Prokopova a Ondrej Manasek v Ceske televizi

 

Vstupy našich designéru z vysílání v České televizi si můžete prohlédnout zde:

Vstup 1 

Vstup 2

Vstup 3

Chcete se dozvědět více o trendech v interiérech pro rok 2017? Skvělé rady a tipy najdete v článku: Rok 2017 ve znamení přírodních barev a jednoduchého designu. 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět

Změna preferencí cookies