Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

09. 07. 2018 | MALÍŘI NATĚRAČI CZ vyvinuli vlastní bílou barvu White Gold

Po 18 letech zkušeností malíři velmi dobře vědí, jaké vlastnosti musí mít dokonalá bílá barva pro malování interiérů. Proto MALÍŘI NATĚRAČI CZ společně se společností HET vyvinuli privátní značku White Gold. Tato prémiová bílá je určená pro malování interiérů a má ty nejlepší vlastnosti.

bílá barva white gold malíři natěrači cz„Kvalitní bílá barva musí perfektně krýt a dlouho vydržet, z toho jsme při vývoji barvy vycházeli,“ říká Stanislav Kralovanský, majitel malířské firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ. Novinka White Gold výborně kryje již po první vrstvě a nátěr vypadá čistě.  Avšak malíři při každém malování doporučují alespoň dvě vrstvy.

Bělost barvy je 93 %, což je ideální pro bydlení. I někteří lékaři říkají, že vyšší bělost nebo zářivější bílá není vhodná pro lidské oko, navíc se spíše hodí do komerčních prostor nežli do bytu. Vydatnost barvy je 0,3 kg/m2 ve dvou vrstvách.

Barva je otěruvzdorná za sucha, v žebříčku otěruvzdornosti dostala nejlepší hodnocení. Nešpiní, je tedy vhodná i pro výmalbu šatny. White Gold je určená na všechny povrchy do interiérů, na podklad SDK (sádrokarton), sádrové i cementové omítky a je samozřejmě tenkovrstvá tzn. že se nikdy nemusí škrábat. Má vysokou paropropustnost, je tedy vhodná pro novostavby. Před použitím se vždy doporučuje penetrace.

Barvou White Gold exkluzivně vymaluje pouze firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ. HET je dlouholetý partner a dodavatel barev společnosti MALÍŘI NATĚRAČI CZ, navíc výrobce nejoblíbenějších bílých barev na českém trhu.

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět

Změna preferencí cookies