Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

08. 06. 2018 | MALÍŘI NATĚRAČI CZ slaví osmnáctiny!

Před 18 lety založil Stanislav Kralovanský dnes největší malířskou firmu v České republice. V roce 2000 měl jedny štafle, kyblík s bílou barvou a maloval, co se namanulo. V jednom měl ale jasno, vybudovat spolehlivou malířskou firmu. Dnes má dokonce i vlastní barvu. Co MALÍŘI NATĚRAČI CZ do své „plnoletosti“ zvládli?

 

Vymalovali 10 396 bytů a 3 012 rodinných domůReference Malíři Natěrači CZ

Dnes už zákazníkům radí vlastní bytoví designéři. Kombinují barvy, tapety, ale i kresby na zeď. Zákazníkovi se musí dílo vždy nejen líbit, ale také ušetřit starosti, proto po sobě pečlivě uklízí. „Jsem již starší ročník, takže pamatuji dost, ale tak pohodové, klidné a čisté malování celého bytu jsem ještě nezažila,“ říká zákaznice Zuzana N. z Orlové.

 

Vymalovali 2415 kanceláří

Malíři umí malovat i ve velkém. Kanceláře, restaurace, univerzity, zkrátka jakékoliv komerční objekty. „Společnost MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. malovala pro Slezskou Univerzitu v Opavě. Spolupráce s firmou se nám osvědčila, hlavně v rychlosti provedení a flexibilitě při vícepracích. Zároveň nabízená cena byla ze všech oslovených firem nejnižší,“ říkají o práci z univerzity.

 

Vozový park Malíři Natěrači CZZaměstnali 105 lidí

Dnes ve firmě pracuje 30 zodpovědných a šikovných lidí. Za 18 let jich bylo celkem 105. „Kolegy velmi pečlivě vybíráme, ale také chceme, aby se u nás cítili dobře,“říká zakladatel Stanislav Kralovanský. Malíři si své zaměstnance hýčkají např. každodenní snídaní anebo poskytnutím firemních aut i pro soukromé účely. Vozový park malířů dnes čítá 19 růžovo-černých aut.

„U firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ nejvíce oceňuji stabilní práci během celého roku a s tím pravidelný a stabilní příjem. Jsme velká firma a máme dostatek zakázek i v zimě. Dobře se tu pracuje, máme bezva kolektiv,“ říká Václav Klíma, první zaměstnance firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ, který pracuje u firmy od r. 2001.

 

Akina - Adoptovaná holčičkaMají svoje dítě, holčičku Sekinu

Malíři v dubnu 2015 adoptovali keňskou holčičku jménem Sekina a financují jí školu. Dětský osud není malířům lhostejný, proto darovali také 100 tisíc korun na charitu Dobrý anděl, 40 tisíc na UNICEF a 30 tisíc korun věnovali dětskému domovu v Havířově.

 

Bytoví designéři z vlastních řad

Výmalba nejsou jen barvy. Ale je to kombinace barev, odstíny, psychika člověka, nálada. Barvy ovlivňují, s jakou náladou se probudíme i jak nám chutná večeře. To malíři moc dobře vědí a od roku 2015 zákazníkům pomáhají s volbou barev do interiéru čtyři bytoví designéři. Dva z nich, Nicola Prokopová a Ondřej Maňásek dokonce vystoupili v únoru 2017 v Dobrém ránu České televize.

 

Nejoblíbenější firmou v krajiMalíři Natěrači CZ - TOP firma v oboru a kraji

V roce 2017 byla firma MALÍŘI NATĚRAČI CZ zvolena nejoblíbenější malířskou firmou v kraji. Zákazníky si získali předevšímkalkulací zakázky zdarma, pečlivě odvedenou prací a úklidem po malování zdarma.

 

Vlastní barva white GOLD

Po mnoha letech odvedené páce malíři velmi dobře vědí, co je kvalitní barva. Jaké má vlastnosti, jak dobře má krýt, jak má vypadat výsledek, tedy krásně vymalovaný pokoj. Proto se společností HET vyvinuli vlastní luxusní bílou barvu white GOLD, kterou vám exkluzivně vymalují jen MALÍŘI NATĚRAČI CZ.

„To, kam se naše firma za 18 let posunula, je obrovská zásluha našich zaměstnanců, jejich poctivé práce a chuti stále se v oboru vzdělávat. Velmi děkuji jak kolegům, tak i naším zákazníkům,“ říká závěrem majitel firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ Stanislav Kralovanský.

 

Také vám vymalujeme! Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se vám.

 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět

Změna preferencí cookies