X

Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

Malování pokojů není levná ani snadná záležitost. Proto to raději ponechte na našich profesionálech, kteří odvedou rychlou a kvalitní práci za výhodné ceny. Ještě donedávna mezi lidmi tradovalo, že výhodnější je pokaždé to, když si vymalujeme interiér sami. Jenže dnes je pravda někde jinde. Dnes je daleko výhodnější využít služby malířů pokojů. Proč?

Spočítejme si to

Využít služby profesionálních malířů pokojů nebo si raději vystačit s vlastními dovednostmi a vymalovat si pokoje sám? To je otázka, kterou si pokládá každý člověk, který potřebuje obnovit nátěry stěn v jednotlivých místnostech domu. Barvy na stěnách blednou, nátěry se špiní a plynoucí léta jsou na nich opravdu znát. Vymalování je po pár letech (a někdy i po pár měsících) opravdu zapotřebí. Jenže máme si vystačit sami nebo zavolat odborníka?

Jak bylo zmíněno, už dávno neplatí, že vymalovat si pokoje svépomocí je výhodnější. Jen si to spočítejme - musíme jít do obchodu nakoupit všechno potřebné, jako jsou barvy, pomůcky na malování, kromě toho také ochrana na nábytek nebo zásuvky či vypínače. K tomu musíme přičíst čas, který strávíme nejen nad samotným nakupováním všeho potřebného, ale také nad malováním nebo uklízením nepořádku, který při malování způsobíme. Opravdu jste stále toho názoru, že se vyplatí vymalovat si stěny v pokojích sám?

Na kolik vyjdou služby natěračů a profesionálních malířů?

Nabízí se otázka, na kolik člověka vyjdou profesionální natěrači a malíři. Cena či ceník malířských prací se vždy odvíjí od metrů čtverečních, také se musí brát v potaz druh barvy, podkladu nebo také odstín barvy, jakou chcete mít v konkrétních pokojích domu. Pokud máte zájem o naše služby, zavolejte nám. Zdarma přijedeme a sestavíme vám přesnou kalkulaci služeb. Vypočteme, kolik budou stát malířské práce za m2, jaká bude celková cena malování bytu. Na základě odhadu se pak sami můžete rozhodnout, zdali využijete či nevyužijete naše služby.

Naše firma se řídí doporučenými cenami stanovené portálem řemeslných prací ipsrp.cz a z těchto cen dále nabízíme sezónní slevy a slevy pro seniory.

Nezávazná kalkulace služeb

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Změna preferencí cookies