Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

11. 04. 2017 | Skvělé jarní nabídky jsou tady! Bytový designér a jeho služby zdarma a sleva 20 % na malování pro seniory - AKCE UKONČENA

Jaro je tady a s ním skvělé jarní akce! Splňte si svůj sen o dokonalém bydlení a využijte služeb našich skvělých bytových designérů zcela ZDARMA! Navíc pro seniory 20% sleva na malování! 

Nabízíme vám služby bytového designéra, který je profesionálem, jež dokáže ve vašem interiéru objevit skrytý potenciál. Naši bytová designéři vám na míru navrhnou možnosti, jakými barvami, technikami, samolepkami, fototapetami či dalšími možnostmi zútulnit vaše obydlí.

Základem práce bytového designéra je výběr vhodných barev pro váše interiéry. Ty vám designér vybere jak s ohledem na vaše preference, tak podle nejnovějších trendů, psychologického působení jednotlivých barevných odstínů a samozřejmě podle světové orientace pokoje.

Tuto službu nabízíme pro naše klienty zcela zdarma. Proto neváhejte a nechte váš pokoj prokounout ještě dnes! 

Bytovy designer zdarma

 

 

 

 

 

 

A to není vše!

Na jaře také přínášíme skvělou slevu 20 % na malování pro všechny seniory 

Máte už jasnou představu jak by měl váš byt vypadat? Podívejte se na naše malířské služby, které nabízíme a neváhejte nás kontaktovat! 

 

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o., se sídlem Rudná 935/8, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 29463351, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zpět

Změna preferencí cookies