Malování pokojů, bytů, domů a komerčních prostor - MALÍŘI NATĚRAČI CZ

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

23. 09. 2014 | Nechte si na podzim vymalovat byt a získejte GS Condro Diamant zdarma - AKCE UKONČENA

MALÍŘI NATĚRAČI CZ nabízejí při vymalování na podzim GS Condro Diamant zdarma!

Víte, že pravidelným malováním bytu předcházíte různým onemocněním? A víte, že malování bytu nemusí být vůbec žádná dřina? Udělejte něco pro svůj byt i své zdraví. Nechte si právě teď vymalovat od malířské firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ a jako bonus dostanete GS Condro Diamant zdarma

Jak často by se mělo malovat?

„Nový nátěr není jen o tom, mít doma hezky vymalováno. Souvisí i s hygienou a zdravím. Na zdech se totiž usazují bakterie, mastnota, prach a nepříjemné zápachy. Zdraví nebezpečné jsou hlavně plísně, které na starém nátěru nemusí být ani vidět,“ říká Stanislav Kralovanský, odborník na malování z firmy MALÍŘI NATĚRAČI CZ. Plísně jsou často příčinou vzniku astmatu nebo alergií. Mohou dráždit dýchací sliznici, oči a vést k závažným onemocněním.

Abyste mohli žít ve zdravém a čistém prostředí, nestačí malovat jednou za 10 let. Vymalujte alespoň v rozmezí 2 až 5 let. Častěji byste měli malovat hlavně v kuchyni a na chodbách. Tam se totiž stěny mastí a zapráší nejrychleji.

Proč je právě teď dobrá doba pro malování?

Slunečné babí léto je pro malování ta nejlepší doba. A pokud přijdou chladné dny a topná sezóna dříve? Nevadí. Malba skvěle schne, když jsou stěny vytopené. „Větrání a úniku tepla není třeba se bát. Moderní barvy totiž nezapáchají a nejsou zdraví škodlivé. Po malování se tedy nemusí nijak intenzivně větrat,“ dodává Kralovanský.

Je lepší, když si vymaluji sám nebo mám pozvat malířskou firmu?

Věčné dilema téměř všech, kteří se chystají malovat. Průměrně malováním bytu, pokud si jej malujete sami, strávíte 4 dny. Malířská firma má vše hotové většinou během jednoho dne, práci provede čistě, precizně anavíc po sobě malíři uklidí. Ušetříte nervy, zdraví, čas, peníze na malířské pomůcky a v některých případech i dobré rodinné vztahy. Kvalitní malířské firmy po sobě zanechají vše dokonale čisté.

Při objednání malování  dostanete od MALÍŘŮ NATĚRAČŮ CZ jako dárek komplex pro péči o kloubní i pojivý aparát GS Condro Diamant v hodnotě 780 Kč zdarma. Myslete na své zdraví a vymalování bytu už neodkládejte.

 

Zpět

Změna preferencí cookies